Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha több allatod van, te...

Ha több allatod van, te egyformán szereted őket? Tudnál valasztani közülük?

Figyelt kérdés
Nem más állatfajokra gondoltam, mert nem lehet összehasonlítani az akváriumi halakat egy kutyával. De 2 vagy több kutya/ macska/ egyeb állat közül van "kedvenced"?
2022. febr. 17. 13:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, egyformán.
Nem tudom őket egyformán szeretni.
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy benti cicám van. Nem tudnék választani közülük. Imádom az összeset. :D
2022. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék közülük választani
2022. febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Nem mindet szeretem egyformán. A Pistikét nagyon szeretem, mindig megpuszilom a kis forró piros nyakát, és utána adok neki szőlőt, sajtot, áfonyát vagy diót, mi van éppen. Utána megrugdal, amikor leteszem, de attól még szeretem, mert olyan cuki. :3

A Büdös Barna Tyúkot meg nagyon utálom, mert mindig bántja a Szőrmit, aki egy nagyon cukorfalat selyemtyúk, akit szintén jobban szeretek, mint a többieket.

2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
állhatom*
2022. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, jót nevettem ezen. Vannak itt is tyúkok, kakasok, de én bírom mindegyiket, bár az elején le kellett tisztázni a hatalmi viszonyt a kakassal, úgyhogy már nem ugrik a hátamra.
2022. febr. 17. 14:10
 6/12 anonim válasza:

Nem te tetted fel véletlen a gyerekekre vonatkozóan ugyanezt a kérdést? :)

A válasz itt is hasonló, az állatok is mások, máshogyan kell őket szeretni. De attól még szeretjük az összeset.

2022. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy favoritom, az első cicám. Sokkal szorosabb a kapcsolatunk, mint a másodikkal.

A halaim között is van 1-2 kedvenc.

2022. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Életem során egyetlen cicám volt, akit talán ki tudnék emelni az összes többi állat közül. De még őt se biztos, jelenleg a fajok közt sem teszek különbséget ilyen téren.
2022. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van 2 macskánk és egy kutyánk. Mindegyiket ugyanúgy szeretem, csak mindegyiket másért. A kandúrom extra bújós, őt azért. A nőstény extra bunkó, de ő meg pont ezért szerethető. A kutyával meg a tizenév alatt annyi élményünk van és mindenhova jön velünk, plusz olyan intelligens és kedves, hogy őt meg ezért szeretem.
2022. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 2 cica 1 kutya, és valahogy ugyanúgy érzek, mint a 9-es: mindegyik másért szeretem, de egyformán. A kutyát azért, mert kutya: kedves, rajongva szeret, és ő egyébként egy ilyen extra jó kutya, 110%-osan hallgat rám, soha semmi rosszat nem csinál, iszonyú cuki. A cicák közül nálunk a kandúr antiszoc, a férjemet mondjuk imádja, de attól függetlenül, hogy mindenki mással távolságtartó, kimutatja a maga módján, hogy szeret minket is, tőle pedig egy ilyen megnyilvánulás akkora megtiszteltetés, hogy felér egy ünneppel :D A nőstény cica fiatal még, ő kedvesebb, keresi a társaságunkat, de néha meg tudnám fojtani, mert irtja a szobanövényeimet, és okoz még egyéb károkat is :D

Én a magam részéről egyiket se adnám, de alapból tiszteletben tartjuk, hogy a kandúr volt az első állatunk, úgyhogy ő van a hierarchia csúcsán, ő ez első, aztán jön a többi.

2022. febr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!