Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért jön mindig másik pók?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy néhány napja három pók volt az ágyam körül, viszonylag kicsik, de nem csak kaszáspók. Eltávolítottam őket, de másnap megint volt három. Megint takarítás, következő nap pedig befújtam levendulás permettel a sarkokat, hogy távol tartsa őket. De nem így lett, egy nagy kaszáspók megjelent az ágy végében, pontosan ott ahova ment a levendula.

Akkor elegem lett, kihúztam az ágyat, összeporszívóztam mindent amit lehetett, pakoltam is, hogy ne legyen kupi. Minden okés, sehol egy pók, erre ma megint volt a környéken három.

Kezd az agyamra menni a dolog, mert nagyon utálom őket, és nem akarok minden nap pókot vadászni, de nem tudom mit tehetnék még hogy eltűnjenek. Valakinek ötlet hogy mivel tartsam őket távol, a fent felsoroltakon kívül?



2022. máj. 17. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez?

[link]

2022. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez lesz a vége... reméltem hogy eltűnnek maguktól, de mindig respawnolnak, úgyhogy kénytelen leszek drasztikus lépéseket tenni. 😅
2022. máj. 17. 23:57
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Szeresd meg a pókokat!


Ártalmatlan bájos kis lények, teljesen jól el lehet velük lenni egy laktérben. Csak a légynek ártanak!

2022. máj. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, de előbb leszek miniszterelnök minthogy megszeressem őket 😅

Egyébként nem lenne bajom velük, csak jó lenne ha nem közvetlenül az ágyam mellett lennének. Egyszer szó szerint a szemem előtt mászott el egy, azóta nem vagyok hajlandó elaludni ha csak 1 is van a közelben.

2022. máj. 18. 00:10
 5/11 Habosra vert fos válasza:
79%
Aludj máshol! Bele kell törődj, elfoglalták a szobát, tapasztalat. Én ilyenkor kiköltözök a nappaliba, konyhába, teraszra, stb., csak ne legyek velük egy térben.
2022. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Drukkolok neked, hogy miniszterelnök legyél 👍👍😃 hajrá! Hajrá! Rád fogok szavazni
2022. máj. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5 jó ötlet, megyek is, és felfekszem a konyhaasztalra 😂

#6 addig még van 4 év 😎

2022. máj. 18. 00:26
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Van vegyi pókirtás, kijön egy csóka, bespricceli az irtószerrel a szobát (emberre nem ártalmas), és vagy fél évre eltűnik mind.

Hátránya, hogy az irtást követő 1-2 hétben az is előbújik megdögleni, amelyiket amúgy sose láttad volna, szóval irtás után húzz el valahova két hétre.

2022. máj. 18. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez se lenne rossz ötlet, de egyelőre megpróbálkozom én a sprayvel 😌 köszi a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek!

#6 négy év múlva tali 😂

2022. máj. 18. 07:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendben! :D
2022. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!