Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Miért...

Mit csinálok rosszul? Miért jön mindig másik pók?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy néhány napja három pók volt az ágyam körül, viszonylag kicsik, de nem csak kaszáspók. Eltávolítottam őket, de másnap megint volt három. Megint takarítás, következő nap pedig befújtam levendulás permettel a sarkokat, hogy távol tartsa őket. De nem így lett, egy nagy kaszáspók megjelent az ágy végében, pontosan ott ahova ment a levendula.

Akkor elegem lett, kihúztam az ágyat, összeporszívóztam mindent amit lehetett, pakoltam is, hogy ne legyen kupi. Minden okés, sehol egy pók, erre ma megint volt a környéken három.

Kezd az agyamra menni a dolog, mert nagyon utálom őket, és nem akarok minden nap pókot vadászni, de nem tudom mit tehetnék még hogy eltűnjenek. Valakinek ötlet hogy mivel tartsam őket távol, a fent felsoroltakon kívül?



2022. máj. 17. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A levendula annyit ér a pókok ellen mintha papot hívtál volna szenteltvízzel locsolgatni. Tudod hány petét rak le egy pók? Több százat. Megbújnak szépen itt-ott és ahol van szabad élettér oda előmásznak. Vegyél zigzgatot ahogy az #1-es is írta és azzal permetezd le az érintett területet.
2022. máj. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!