Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez a mondat?: Jó a...

Mit jelent ez a mondat?: Jó a kutya de az nem is egy macska.

Figyelt kérdés
Valaki tudja?? Egyik haverom mondta nekem ezt a mondatot, de nem teljesen értem: Jó a kutya de az nem is egy macska. Mondja már meg valaki hogy mit jelent ez a mondat és mit értett ez alatt.

#kutya #mondat #jelentés #de ez nem macska #Jó a kutya. #Nem teljesen értem
2022. máj. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem,hogy van ilyen közmondás vagy valami.Azért mert azon a tipikus okoskodós idezetmondós hangnemben beszél valaki még nem biztos,hogy értelmeset is mond.

1.verzió: lehet,hogy macska barát inkább,ezért mondta.többre tartja a kutyát.Hiszen az is jó,de annyira mint egy macska.

2.bele kavarodott a mondani valójába és ez a zagyvaság jött ki.

2022. máj. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Hát ja, Lehet hogy összekevert valahogy két mondatot oszt ez jött ki.
2022. máj. 19. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Azt mi honnan tudjuk, hogy a haverod mire gondolt? :)


Lehet, hogy arra, hogy ő pl nem tartaná egyiket se, de ha már választani kellene, akkor inkább a kutya, mert a macska nem egy hűséges állat, a kutya meg igen. A kutya okosabb, nevelhetőbb, könnyebben tanul. A kutyával tudsz menni ide-oda sétálni, játszani. Stb


Vagy pont, hogy úgy értette, hogy jó, a kutya is oké, de a macska akkor is jobb, mert cukibb, kevesebbet eszik, nem ugat, nem kell sétálni vinni stb.


Kérdezd meg tőle, hogy mire gondolt :)

2022. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké
2022. máj. 19. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

A macskának beraksz egy önetetőt és önitatót, amivel két hétig is magára hagyhatod, nem lesz baja.

A kutya már akkor összehugyozza magát félelmében, ha néhány óránál tovább kell egyedül maradnia, önellátásra képtelen.

2022. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyszóval az a baj,hogy a kutya az kutya a macska meg macska.

Önitatóból a kutya is tud inni,de valóban,tekintve hogy az egy falka állat a macska meg nem,egyedül nem fogja jól érezni magát.

2022. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk, hogy a haverod mire gondolt? Mondjuk, ebből én azt szűrtem le, hogy inkább cicapárti.
2022. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!