Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állattól féltek a...

Melyik állattól féltek a legjobban?

Figyelt kérdés
Én szinte az összes ragadozótól, ami nagyobb és gyorsabb nállam. Félek még a lódarázstól, a lovaktól, bármi erősen mérgezőtől.
2022. máj. 24. 07:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Amivel idehaza van is esélyem találkozni, azok a darazsak, főleg a lódarázs. Illetve a vaddisznó, de az ritkán kerül az utamba.

Nyilván a krokodil, cápa, stb. is a félsz-kategória, de ezektől Mo.-n kis eséllyel fogok összefutni.

2022. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 harebell ***** válasza:

Vadnak tűnő kutya (főleg, ha kóbor, de nem feltétlenül), sajnos sok a rossz tapasztalatom.

Amúgy meg helyzettől függ, így kifejezetten egyiktől se félek, de nyilván bármilyen ragadozóval vagy veszélyes állattal para találkozni akár a vadonban, akár ha lakott területre téved. Eddig medve ijesztett meg a legjobban (a szemetesben matatott).

Olyan állattól, ami nem bánthat, nem félek, nincs fóbiám.

2022. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Aranysakallal es vaddisznoval nem talalkoznek, szerencsere erre csak vaddisznok vannak, talalkoztam is veluk messzirol, de bennem van a felsz, jobb elkerulni oket. Az aranysakal is rejtozkodo, de falkaban ki tudja hogy viselkedne...

Agressziv nagytestu kobor kutyaktol csak akkor tartok, ha a kutyaim is velem vannak. Emberre nem szoktak ok nelkul tamadni.

2022. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Poloska, kóbor kutyák, légyölő pókszázlábú, tücsök
2022. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Férgek és angolna. Bármilyen más állatot szívesen simogatok (pók, kígyó, patkány), de a férgektől és az angolnától kikészülök.
2022. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Darazsak, agresszív, a kajámra pályázik és ok nélkül képes csípni ha éppen olyanja van. Ja persze tudom, nem ok nélkül csíp - franckarikát nem. Húzzon a közelemből, ha van rá lehetőségem akkor úgyis kilapítom valamivel. Ellepik a szőlőt, a kertet, ki szoktam nekik rakni egy kis Bi58-al tuningolt cukrot had hulljanak :)
2022. máj. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

"3:


A bika sem megy neked csakúgy, leginkább akkor, mikor a teheneket védi, vagy pedig akkor, amikor direkt felpiszkálod."



Na jó, de a felpiszkálás definítciója itt egy kicsit azért tág.

Sokszor már az is elég, hogy kicsit máshogy mozogsz ha bemész a karámba, vagy valami fura hang van (mondjuk javítod a karámot) stb.


A legtöbb nagyobb növényevő baromira veszélyes, mert félnek mindentől, széltől, nejlon zacskótól, a szomszéd rotációs kapájától, a gyerek nyuszi motorjától...


Szóval ja, ennek tükrében értem azokat a statisztikákat, hogy miért a víziló az egyik legdurvábban halálos vad állat amivel összefuthatsz. Mérges kígyók, ragadozók eltörpülnek.

2022. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 HoneyBunny válasza:
100%
Nekem nagyon durva bogar/rovar fobiam van. Komolyan, ami nagyobb egy ezustos pikkelykenel az kepes belolem dermedt falfeher szobrot csinalni. Minel nagyobb, annal jobban felek tole. Ha megindul felem, vagy akar csak az elpusztitott allatot felem hozza valaki, orditani is kepes vagyok. Ha latok egyet delutan a szobaban, kepes vagyok hajnalig nem aludni, annyira stresszelek miatta. Nagyon gaz, tudom :D
2022. máj. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kigyók
2022. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kb úgy mindentől félek ami nem kutya, papagáj, pillangó, vagy macska.

De a legjobban a póktól félek azt még chemotoxal is csak messziről merem lefújni ha bejön.

2022. jún. 10. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!