Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állattól félsz a...

Melyik állattól félsz a legjobban és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 14:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Kígyó, több tízezer éves ösztön.
2011. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én a macskától. Nem tudom, hogy miért. =) Egyébként se póktól, se kígyótól, se nagy kutyától, se lótól, se békától, és még sorolhatnám. Hát az meg, hogy tartok a nagy ragadozó állatoktól, amik vadásznak az emberre, természetes.
2011. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

én nem mondanám, hogy félek tőle, csak valamiért undorodom tőle: százlábú


Régebben a póktól undorodtam, de legyőztem az undort 10 éves koromban!

2011. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
engem a madarakkal kikergetni a világból! legyen az háziszárnyas, galamb, gólya, veréb... ha valaminek tolla van, na nálam ott kezdődik a para!
2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
undorodni mindenféle rágcsálótól undorodok! hörcsög, tengerimalac, görény, egér... ami kicsi és szőrös, az nálam már nem nyert!
2011. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

a darazsaktól rettegek (fura, mert pl a méhektől nem) de annyira, hogy még a döglött darázstól is félek egy kicsit.

szerintem undor nincs benne, mert amúgy imádom az ízeltlábúakat, meg minden "kígyót-békát" de a darazsaktól kikészülök XD

24/L

2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A görény nem rágcsáló; valamit összekevertél. :-)
2011. júl. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Darázs! Ha kint van a szabadban még valahogy elviselem, de bent a szobában pánikrohamom lesz a puszta látványától is. Pedig csípett már meg nem is egyszer, nem is haltam bele, de mégsem tudom legyőzni.
2011. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
én a pókoktól undorodom.nem a madárpóktól hanem a sima keresztes póktól vagy a farkas póktól. kiráz tőle a hideg
2011. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Amúgy mindednféle rovar, soklábú állat - kivéve a katicabogarat és a fekete hangyát, és egy másik állatfóbia: rettegek a halaktól! Nem tudom, miért. Képtelen lennék pl. megfogni egy halat, akár élő, akár holt. Amúgy szeretem őket, ha tőlem "messze", a vízben úszkálnak, mert nagyon szép tud lenni egyik-másik faj. Volt is akváriumom anno, de olyan esetben, ha egy-egy példány kiugrott pl. takarításkor, na akkor én már ott sem voltam. :-(
2011. júl. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!