Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kisállat való nekem?

Milyen kisállat való nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamilyen állatot tartani. Egy kis életet, amiről gondoskodhatok. Nem tudom milyen fajta való nekem pontosan. Ami fontos, hogy lehessen simogatni néha. A kutya azért nem jó sajnos, mert munka mellett úgy érzem keveset tudnék vele foglalkozni, és ez a legnagyobb felelősséggel járó háziállat talán mind közül. Macskát sem szeretnék, nem az én stílusom. Tengerimalacom volt nem olyan régen, de sajnos a tengerimalac ha nincs szerencséje az embernek akkor egyáltalán nem igényli a szeretetet, simogatást, illetve ösztönösen félhet is a közeledéstől. Hörcsögöm régen volt párszor, az talán nem is rossz ötlet, csak ugye éjszakai állat... a szobámban pedig éjszaka nem lenne frankó, ha hangoskodna, ugyanis ott tartanám több, mint valószínű. Nyuszi sem rossz ötlet, csak nekik nagy a mozgásigenyük és én egy 120x60-as ketrecben nem szeretném tartani 24-ből 22-23 órát szegényt... ennél nagyobb pedig nem fér el. Hüllők, madarak, pókok nem az én stílusom ismét, úgy érzem. Talán egyetlen kivétel a papagáj, de róluk sem tudok sokat. Valami segítség kellene, tényleg szeretnék valamit, aminek relatíve kisebb igénye van, mint egy kutyának, lehet gondoskodni róla, és meg is lehet simogatni néha.

2022. júl. 23. 13:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akármennyire is ellenzed a hüllőket, pókokat, minden arra utal, hogy az való neked. Munka miatt nincs elég időd nagy igényű állatra pl. cukormókus.

Az is fontos, hogy néha megfoghasd, az pedig teknősöknél célszerű, persze meglehet fogni, de nem élvezetes. Én mindenképpen azt javaslom, hogy less rá a szakállas agámákra, egyszerű őket tartani, szelídek, olcsók, és aranyosak.

2022. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, az nem célszerű akart volna lenni.
2022. júl. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!