Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valaki tud saját tapasztalat...

Valaki tud saját tapasztalat alapján válaszolni hogy macska meddig bírja víz nélkül?

Figyelt kérdés
Szombat délelőtt szerencsétlenül kizártam magam a lakásomból, és csak hétfőn reggel kapom meg a kulcsot. A lakásban maradt a macskám és öt 11 hetes kölyke. Volt még az elosztóban minimum egy liter víz vagy valamivel több is talán, de borzasztóan aggódom értük. Lehet komoly bajuk? Valaki volt már hasonló helyzetben?

#macska #kölyök macska #vészhelyzet #Vìznélkül #Elvesztettkulcs
2020. okt. 25. 17:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A kölykök nem tudom, de az anya az tuti kibírja.
2020. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lakatosok nem élnek a településeteken?
2020. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szoptatós macska nem bír ennyit ki 1 liter vízzel
2020. okt. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rúgd be az ajtót szarni bele abba a pár ezerbe.
2020. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Már mindegy, vasárnap este van, mire eszébe jutott a nagyokosnak. Hallod-e hogy lehetsz ilyen csóró, hogy egy zár többet ér a macskáidnál.
2020. okt. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Remélem túléli szegény.
2020. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megjegyzem a "pár ezer" az cirka 250-350 euro és esetleg még erre is plussz az óránkénti 50-60 eurós kiszállási díj ha nem találtam volna gyorsan valakit aki beenged az épületbe. Plussz két éjszaka airbnb. Amúgy utánanéztem testsúlyra nap/kg egy macska kb. fél deci vizet iszik és tudom ez így is van.Saját tapasztalata van valakinek?
2020. okt. 25. 18:07
 8/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat egy éjszaka airbnb minimum, mivel Franciaországban, ahol élek este kilenc órától kijárási tilalom van, elég valószínű hogy szombat este már nem jött volna ki lakatos. Úgy számoltam, egy koraestét+éjszakát maradhatnak legrosszabb esetben víz nélkül, saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2020. okt. 25. 18:15
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Saját tapasztalatra vagy kíváncsi. Szerintem itt senki nem fogja megosztani, hogy ő hagyta szomjan halni a macskáját, csak hogy megnézze hány napig bírja.
2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

'...egy macska kb. fél deci vizet iszik és tudom ez így is van'

Jah, hogy te tudod.Akkor minek írsz ki kérdést?

2020. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!