Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkerti gondozóknak mi a...

Állatkerti gondozóknak mi a dolguk? Fizetésük milyen? Hány órát kell dolgozni egy nap?

Figyelt kérdés
Állatkerti gondozó szeretnék lenni, de nagymamám, és apám amikor csak idejük van, szeretnének erről lebeszélni, mert hogy milyen rosszul fizető állás. Ez igaz? A fenti kérdésekre kaphatok válaszokat?

2022. aug. 9. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden kérdésre nem találtam hirtelen választ, de a szükséges képzettségről az alábbi linken írnak:

[link]


Esetleg e-mailben érdeklődhetsz a továbbiakról:

[link]

2022. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, 2es
2022. aug. 9. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Minimálbér ami sosem lesz több. A munkaidő heti 20 óra de kb össze vissza előre írt beosztás szerint az állatkert nyitvatartásához igazodva. Ez télen röbidebb nyáron akár este 8 óra, rendezvények idején akár éjfél is lehet. Minden második hetvégen is dolgozol meg ünnepnapokon. Baromi fárasztó munkam amíg fiatal vagy bírod de 1 évtized után kezd lerobbani a fizikai munkától az ember. Van akinek a lába dagad van aki izületes lesz vagy sérvet kap esetleg a dereka fáj. Bizonyos állatok pl patások, elefánt, orrszarvú olyan büdösek hogy hiába mosol hajat nem jön ki a szaga. A kezed folyton koszos a körmöd alatt is a zöldség pucolastól meg takarítástól. És nem akkora öröm ám bezárt allatokat gondozni. Semmit nem tudsz tenni értük mert csak egy etető és takaríto személyzet vagy. Én is az akartam lenni de ott is hagytam a francba mielőtt megszakad a szívem és rámegy az egészségem meg éhen halok. Amíg szülőkkel laksz. Próbáld ki. De ilyen fizetésből nem lehet gyereket nevelni meg albérletet fizetni. Menj inkább a természetvédelemben dolgozni. Miniszteriumba, wwfhez, madartani egyesülethez, vadőrnek. Ott is találkozhatsz állatokkal és hálasabb a feladat talán megbecsülés is jár érte.
2022. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi heti 40 órát akartam írni. De számolj hozzá plusz 20 perc ebédidőt is amit kötelező letölteni.
2022. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!