Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállatot ajánlanátok?

Milyen háziállatot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Hörcsogot akartam,de nem engedtek,mert h zavaro,kutyara nem lenne idom,mindig este 5-6 korul erek haza,mi az az allat amivel keveset kell foglalkozni de kezbe veheto es aranyos?ja es nem tul koltseges.

2015. jún. 17. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Teknős... :D Egyébként szerintem a hörcsög se feltétlenül zavaró állatka. Ha akváriumban tartod, akkor azt nem tudja rágcsálni (mint ha ketrecben tartanád), és lehet már kapni olyan futókereket is ami csendes, ha használja a hörcsög. A többi neszhez pedig véleményem szerint hozzá lehet szokni - legalábbis nekem sikerült, sose kelek fel rá éjszaka.
2015. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 HUN_Sector ***** válasza:

A plüssállat :)


Na de komolyra fordítva. Minden állattal kell foglalkozni. Ha kevés időd van, akkor csak néhány hüllő, vagy a halak maradnak, a cuki, szőrös emlősök kizárva.


A kérdésből én azért úgy látom, rendkívül határozatlan vagy e témában és valahol a szeretethiány, vagy az unalom hajt téged az állat megszerzéséért. Ez rossz. Ilyen esetekben un rá az ember a kiskedvencre. Márpedig a hörcsögök is elélnek 1,5 évig.


Azt javaslom mindenféle bántás nélkül, hogy ha konkrét elképzelésed van, akkor fogj az állattartásra. Addig pedig a menhelyeken szívesen látnak önkénteseket, ott tudsz kutyákkal, cicákkal foglalkozni eleget. Ha pedig valamelyik a szívedhez nő és ha a szabadidőd is másképp alakul idővel, akkor már tudni fogod mit kell tenned.

2015. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kétfarkú kutyát
2015. jún. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hangya. Egy szelet kenyér 3 évre elég neki.
2015. jún. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én törpehörcsögeim egyáltalán nem zavaróak. Alkalmazkodtak hozzám, nappal is elég aktívak, este meg nyugi van - szinte a hangjukat sem hallani (igaz, terráriumokban vannak, nem ketrecekben, részben pont ezért)

Főleg, ha direkt úgy mész a tenyésztőhöz, hogy nyugis példányt szeretnél, akkor szerintem nem lenne gond. (Én közepesen aktívakat kértem.)

2015. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,foleg 2.sokat segitettél!! :)
2015. jún. 19. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!