Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Akik a szobájukba háziállatot...

Akik a szobájukba háziállatot tartanak (teknős, hal, hörcsög stb), észrevettétek hogy amiota ott van az állat azota több a muslica a szobába?

Figyelt kérdés
A kajájuk miatt.

2018. ápr. 7. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két papagáj és egy nyuszi van a szobámban. Én nem tapasztaltam ilyet, pedig már két éve ez a felállás. Nem tudom milyen állatod van, és hogy milyen gyakram takarítod, de lehet ha probléma van a muslincákkal gyakrabban kellene, vagy jobban eltenni a kaját (nekem pl egy lezárt műanyag dobozban van a táp meg a magvak, gyümit mindig frisset kapnak a konyhából, a széne pedig az előszobában van)
2018. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hörcsögeim vannak (külön helyen) 12 éve. Soha nem volt muslica a szobámban.
2018. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 madaram és volt, amikor 10 hörcsögöm is volt (innen-onnan "mentett", külön helyeken tartva), de soha nem volt muslincám.
2018. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy csomó tengeri malacom meg nyulaim de muslinca egyse volt a szobába. Talán gyakrabban kéne kitakarítani az állataidat meg nem ártana kidobni a romlott,állott zöldségeket,gyümölcsöket és frissel etetni őket. Akkor talán nem lennének muslincák a szobádban.
2018. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ti a miből gondoljátok hogy nem takarítom rendesen? :o 2 hónapja vannak meg a teknőseim és minden nap!!!!!! csérelem a vizüket. kaját egy nap egyszer kapnak, felaprítom a tápjukat és úgy dobom be nekik, kb 5 perc alatt meg is eszik. tehát a víz kristálytiszta, kajadarabkák nem maradnak benne. a muslicákat eg lehet én látom rosszúl. de ha eddig senki nem tapasztalta akkor biztos, hogy csak én látom rosszul a dolgot
2018. ápr. 7. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Tünetként kell kezelni, és azonnal fellépni ellene, ha zavar. Különösen szívesen jönnek olyan gyorsan romló dolgokra, mint az alma, répa, saláta, amit a teknős szeret.
2018. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vízi teknős, egy külön edényben etessétek, és túlnyomó többségben fagyasztott (nem szárított!) hallal. A vízébe kell egy rendes szűrő is. Hány literes az akvaterráriuma? Milyen szűrő van benme (ha van benne egyáltalán)?
2018. ápr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akvaterrárium :D miért nem simán akváriumot irtál? Igy okosabbnak tunsz szerinted?:D
2018. ápr. 9. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert a teknősöknek akvaterrárium kell (kell víz és szárazföld is). Nem tudom, mi bajod, ha teknőst tartasz, és nem tudod, mit jelent ez a szó, az már alapból elég ciki. Tanácsot kértél, próbáltam segíteni. Erre fennakadtál egy szón. Ha nem jól tartod a teknősöd, arról nem én tehetek. Csak az állatot sajnálom.
2018. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!