Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehetett a döggel?

Mi lehetett a döggel?

Figyelt kérdés

Tegnap délután találtam a kertben egy döglött galambot. Van cicám, lehet hogy ő kapta el. De ő még a nyers csirkehúst sem eszi meg, annyira válogat a tápok között. Szóval ez is stimmel, hogy otthagyta. De nem is ez a lényeg.

Tegnap mikor megtaláltam, már sötétedett, úgy voltam vele, hogy nem vacakolok az elásásával, majd ma délelőtt rászánom magamat.

Mostanra viszont hűlt helye. Sehol nem találom. De még a tollait sem, ha valami megette volna. Eltűnt az egész.

Mi vihette el? Megyeszékhelyen lakom, nem a belváros, de azért nem is a világ vége, hogy vadállatok bejárkáljanak.

Nyestet néha látok. De az meg talán kicsi egy galambhoz, hogy egyben elvigye. Nagyobb testű állatok nem nagyon járkálnak be. Ölyvet is láttam, de az talán nem eszik dögöt. Vagy ha eszik is, megkopasztja helyben.

Mi lehetett vele?


2022. okt. 30. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyest, másik macska , stb...
2022. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mantis religiosa ***** válasza:
21%
Csak tetszhalott volt, magához tért, elrepült.
2022. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Másik macskát nem enged be az enyém. Nem mernek bejönni. Inkább nyestre tippelek én is.

Közben megtaláltam! A kert túlsó végében volt a kerítés aljában. Látszik, hogy valami megpróbálta átrángatni, de aztán feladta. Macska szerintem simán felugrott volna vele. Nyest nem bírta volna el. Az lehetett.

2022. okt. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!