Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok is lehetnek részegek?

Az állatok is lehetnek részegek?

Figyelt kérdés

Ha pl bort, vagy sört isznak?

Vagy rájuk más hatással vann? Pl megmarad az egyensúlyuk, és tudják hogy mit csinálnak


2022. dec. 2. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Sivatagi Showval jöttem, mint példa :)

Illetve, mamáméknak a telken régen volt libájuk, kacsájuk meg egy szilvafa. És a megposhadt szilvákat megzabálták a libák, aztán ott bukdácsoltak, a kacsák meg pörögtek a vízben. Én még akkor nem éltem, de biztos vicces lehetett. Szóval igen, be tudnak rúgni :)

2022. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Detto, mint a 11es, nagyanyáméknál az eperfáról lehullott, erjedt gyümölcsre úgy röppentek rá a kacsák meg a tyúkok, mint soha semmire.
2022. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezért járnak rá az erjedt gyümölcsre. Én részeg őzet , meg kutyát láttam élőben: egyiknek se lett alkohol adva, erjedt gyümölcsből zabált be mindkettő. Mondjuk a részeg kutya nem jó hecc, becsípve hajlamosak harapni, Meg másnaposan is.
2022. dec. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Most elképzeltem hogy sört meg bort isznak az állatok, de attól ki is purcanhatnak ha így fogyasztanak szeszt, és nem erjedt gyümölcsbe, abból is megárthat a sok.
2022. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
A kutyám aki most 6 éves, egyszer kölyökkorában húsvétkor (akkor 5 hónapos volt) amíg dolgoztam megtalálta és befalta a tojáslikőrös húsvéti tojásokat. 6 vagy 7 db-ot. Mikor hazaértem azt láttam a kutya dűlöng jobbra-balra, nem bír egyenesen menni. Semmi baja nem lett, még csak nem is fosott tőle, de egyébként vicces volt.
2022. dec. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
És az megfordult a fejedben,, hogy rohadtul nem vicces hogy megmérgezte magát a kutyád? Ugyanis minél kisebb súlyú, annál kevesebb csoki kell az állat elpusztulásához..
2022. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%
50 kilos a kutya, már akkor volt vagy 20-25 szoval nem kicsi termetű... egyébként képzeld, állatorvosi asszisztens vagyok, aként is dolgozom(már akkor is ezt dolgoztam) szóval tudom mitől lesz rosszul a kutya...
2022. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és egy állatorvosi asszisztensnek vicces egy mérgezett állat, aha... Hát végül is, az állatorvosi szakmában is vannak semmitérő "szakemberek"
2022. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Fú, én csak olvasom, de milyen sötét vagy! Mérgezés és mérgezés között is van különbség. Nikotinmérgezés, túl sok koffein, extrém alkoholizálás, ezek pl. instant lebomló, másnapra kiheveri az ember kategóriák. Én nem fogok egy állatorvossal vitatkozni azon, hogy egyszeri becsokizás milyen és mennyire maradandó károkat okozhatott egy kutyának. Mert nem értek hozzá. Ahogy te sem. Oké, nem jó nekik a csoki. De egyszer evett az említett kutya csokit. Most is boldogan csóválja a farkát. Akkor mégis mi bajod van?
2022. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!