Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl sokat költök az...

Tényleg túl sokat költök az állataimra?

Figyelt kérdés

A családból sokan mondják, hogy elkényeztetem az állataim, túl sokat költök rájuk és hogy felesleges stb.

3 nagytermetű macskám (10kg+) és 6 hüllőm (siklók, kígyók) van.

A macskákra havonta körülbelül 50.000 Ft-ot költök (étel, alom, lazacolaj, kozmetika stb.).

A hüllőkre ha a rezsi számlát nem nézzük akkor táplálékra, alomra 30.000 Ft megy el.


Ha összegezzük ez 80.000 Ft havonta, ami tényleg sok pénz állatokra, de ha megtudom fizetni és ez mellett más dolgokat sem hanyagolok el (étel, higiénia, szórakozás stb.) akkor szerintem nincs gond azzal, ha ennyit költök az állataimra.


Ti mit gondoltok?


2022. dec. 21. 00:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező nem tud töröltetni. Ha a válasz megfelel az oldal szabályainak, akkor nem lehet vele mit kezdeni.
2022. dec. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

De tud töröltetni. Rá kell menni a kis piros felkiáltójelre, és a moderátorok ellenőrzik. Rengeteg válasz volt itt még tegnap.

Törölni nem tud!

2022. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
Nem tud töröltetni ha válaszod megfelel az oldal szabályainak. Ha pedig nem felel meg akkor az a te hibád, és nem a kérdezőé. Be kell tartani a szabályokat, és a moderátorok nem törölnek. Ennyi.
2022. dec. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy választ sem töröltettem.
2022. dec. 23. 20:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!