Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi csíphet meg este az ágyban?

Mi csíphet meg este az ágyban?

Figyelt kérdés
Néha előfordul hogy megcsíp valami mikor fekszem de szinte mindig csak éjszaka máskor nem. Nem naponta vagy hetente csíp meg hanem változóan. Egy nagy csípés lesz rajtam mint egy szúnyogcsípés(dagi lesz kemény és körülötte piros) amit egyszer megvakarok és utána nem igazán viszket. De másnapra ez a csípés elmúlik egyáltalán nem látszik már. Egyszerűen elképzelésem sincs hogy mi lehet nem is látok semmit az ágyban ha megnèzem.

2023. jan. 27. 01:24
1 2
 1/13 anonim válasza:
67%
Ágyi poloska?
2023. jan. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Ágyi poloska.
2023. jan. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
36%
Egy cápa. Most már tudod hol szeret.
2023. jan. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Interneten azt olvastam hogy nem csipnek ruhán keresztül és nem csak egyszer csípnek mellesleg a csípés meg is marad. Nekem a csípés elég gyorsan eltűnik ruha alatt van és mindig csak egy darab.

Sajnos ide nem tudom hogy tudok e képet csatolni

2023. jan. 27. 01:45
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ágyi poloska nem nagy nyomot hagy, de sokat, mert szaporodnak, mint a fene. Nem tudom, mi lehet, sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni, de nem ágyi poloska, ha nem sok pici piros pöttyöd van.
2023. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 Nem sok és nem is pici pötty. Egy nagyobb szúnyogcsípés mérete. Ezért én sem tudom elképzelni mi lehet
2023. jan. 27. 01:50
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Állítólag allergia is lehet az ilyen, akár hidegre is, de biztosat én se tudok.
2023. jan. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Pók
2023. jan. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

Ágyi polska lesz az, csak még nincs elszaporodva, lehet még csak néhány darab van. Fogd meg az összes ágyneműt és nagy hőfokon mosd ki és az összes ruhát is ami ott van az ágyad körül és a pizsamádat amiben aludtál. Az egész ágyat porszívózd végig, körülötte is és alatt is, minden helyet próbálj meg elérni ahová bebújhat, ez egy pár miliméteres állat.

Most még sikerülhet így kiírtani, de ha elszaporodnak akkor már szakértőt kell majd hívnod és a teljes lakást kipucokni, jó sok pénzbe fog kerülni. Te is fürödj meg jó alaposan, szappannal, hajmosás is, nehogy rajtad bújjon el.

2023. jan. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pók
2023. jan. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!