Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez már minősül csendháborításnak?

Ez már minősül csendháborításnak?

Figyelt kérdés
Üdv, van egy szomszéd és persze a kutya, kb 3-4 éven keresztül szerintem arra nevelik a kutyát, hogy este 8-tól hajnali 3-4ig ugasson megállás nélkül és ezt szó szerint kell érteni, jobbik eset ha 5 perce elcsendesül. Egy napot direkt rászántam, hogy megfigyeljem nappal vajon egyszer is megszólal, de nem, még ha egy turista csoport megy el akkor se. Este meg megy az ugatás ezerrel. Volt ez előtt egy vizslájuk az is ugyan ez volt... lehet direkt csinálják? Szólva volt érte de semmit nem tettek. Tudom... kutya meg minden, de ha a mi két darab kutyánk este csendben tud maradni és az egész településen mindegyik még a legvadabb is, akkor az az egy miért nem?

2019. júl. 18. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Milyen kutyáról van szó?
2019. júl. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megallas nelkul ugat akkor hivd ki a rendoroket ha akkoris ugatni fog vagyis tudod bizonyitani akkor igen.
2019. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beszélj a helyi jegyzővel!
2019. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
És mit csinál a rendőr,vagy a jegyző?mondja a kutyának,hogy ne ugasson?
2019. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mit csinál a jegyző?"


Ha nem tudja az ingatlanját rendeltetésszerűen használni, mert a szomszéd (kutya) hangos, akkor az birtoksértés.

És akkor kivizsgálják. Ha jogos a panasz, akkor megy egy felszólítás a szomszédnak, hogy szüntesse meg a birtoksértést (=kutyaugatást). Ha határidő után is problémás, akkor megy a csekk.


Az már részletkérdés, hogy megneveli, elaltatja, elpasszolja vagy bezárja a kutyát.

2019. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem tudom...a mi két kutyánk is ugat este-éjjel állandóan,sőt a faluban az összes.de még se minket nem jelentettek fel,se mi nem jelentettünk fel senkit ilyen okból csendháborításért...

Tanítsd meg beszélni,hátha akkor jobb lesz a helyzet

2019. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Emellé persze társul a sok bulizó nyomorék, akik persze alig várják, hogy más pihenését aki aznap dolgozott, felrúgják, hízik a májuk, hogy ők valakik azzal, hogy más nem tud pihenni. Jó most nyugodtan jöhet a miért nem csukod be az ablakot baromság, hát elvileg nyár van, nappal meleg, este kellemesebb hűvös idő... és ilyenkor olyan jó érzés kitárni az ablakot, hogy ne már este is a légkondi menjen az ember a mindenét rá fizeti, és jönnek az esti bandák akik jóízűen basszák fel a másik agyát. Tudom sokan nem értenek velem egyet ez teljesen normális, és aki azt hinné hű milyen jó a falu a kisebb település, a nagy frászt...
2019. júl. 19. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!