Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kell "vicces" videókban...

Miért kell "vicces" videókban piszkálni az állatokat, főleg macskákat? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Először is bocs, ha ez már felmerült. Gyakran találkozom olyan videókkal, amikben állatokat, főleg macskákat nem hagynak békén (pl. zavarják alvás közben), vagy ijesztenek meg, hogy nevessünk rajta, és ezek alatt rengeteg pozitív like szokott lenni. Esetleg én veszem ezt túl komolyan?
2023. febr. 18. 21:59
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
#3: nem tudom miért, de én ezen a kommentem este a székbe ücsörögve konkrétan visitottam a röhögéstől:DDD
2023. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
#3 Már ne haragudj, de ajtóról-kilincsről hallottál már? :D Kizárod a hálószobádból, zajokat meg nem veszed észre, mert tudtommal az álmos ember alszik. Ha téged fel tud kelteni a saját macskád, nem is voltál álmos. Én vasútállomástól lakik 120 m-re, mégis úgy alszom, mint a bunda.
2023. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

8. mert szeretem, de leírtam te nagyon okos kétlabú. Csak úgy tűnik neked az olvasás nem megy.


Nem fogom szarul érezni magam azért mert felkelt a macska és olyankor a f.szba kívánom. Te aranylelkű, csodás példamutató ember te ilyenkor biztosan felkelsz és nyomát egy puszit a cicád seggére. Hát én meg morgok félalomban és atfordulok a másik oldalamra. menjél már te a p..saba hogy nem mosolygok mindenhez. Sosem bántottam vagy bántanám a macskámat vagy más macskat de ettől még vannak szuksegleteim (alvás..) amire a macska is szarik..

2023. febr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
12, láttál már kitartó macskát? Ugrál a kilincsre vagy kapar.. vagy simán csak nekiszalad az ajtonak. felfut szó szerint az ajtóra.. nekifutasbol irtó hangos.. vagy simán veri az ajtót. :) jó hát a vasútállomás se lehet egy jó buli de az ilyen kis genyó macska sem annyira alvastamogato
2023. febr. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
65%

Kajáló macska mögé kigyóuborkát tesznek. amikor hátranéz a cicus, nagyon besz@rik és akkorát ugrik, hogy a plafonrol pattan vissza.

Nyugodt kis életük van, kell nekik egy kis izgalom.

2023. febr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
29%

amúgy akit zavar ez az mi a szarnak nézi? engem nem zavar de nem is érdekel.. sztem sosem láttam ilyesmit még. aki k...ának áll az miért csodálkozik hogy meg..sszák?


Akit zavar minek nézi? Hö..?

2023. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
#15 Már hogy lenne nyugodt életük? Unalmas életük van, azért csatangolnak el gyilkolászni, hogy a szemed láttára szórakozzon a félig döglött, utolsó vércseppjével is menekülni próbáló egérkével. Vagy a te macskád nem hordja hozzád haza, hogy showműsort csináljon? :D
2023. febr. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#16 Azért nézik, mert nem a (lelki) állatkínzós, hanem a jaj de aranyos/vicces videók között vannak. Nem mindegy, hogy az a macska magától vicces, vagy kényszerítik rá. Ha sok ilyen van benne, abba is hagyom. Jelenthetném, de minek? Nincs erre kapacitás, talán nem is vennék le.
2023. febr. 19. 07:27
 19/32 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem az is hülye aki napszemüveget, különböző "cuki" ruhacskákat, sapkát ad kutyára - macskára és felteszi a képeket. Mit szenvedhet szerencsétlen állat a dilis gazdájától.

A másik amikor tortát kap szülinapjára a kis kedvenc.

Magából csinál bohócot a gazdi. Vajon mit fog fel az egész szarságból az állat? Rémisztő lehet neki, vagy csak az éhség hajtja, de nem fogja fel a színházat úgy se.

2023. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
jó hát van aki a saját gyerekével csinálja meg mindezt.. szóval..
2023. febr. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!