Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért kell "vicces" videókban...

Miért kell "vicces" videókban piszkálni az állatokat, főleg macskákat? Jogosan vagyok felháborodva?

Figyelt kérdés
Először is bocs, ha ez már felmerült. Gyakran találkozom olyan videókkal, amikben állatokat, főleg macskákat nem hagynak békén (pl. zavarják alvás közben), vagy ijesztenek meg, hogy nevessünk rajta, és ezek alatt rengeteg pozitív like szokott lenni. Esetleg én veszem ezt túl komolyan?
2023. febr. 18. 21:59
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#20 Nem gondolom, hogy ez embereknél elfogadható lenne, de a kérdés az állatokra vonatkozott.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2023. febr. 19. 09:09
 22/32 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ezt az állatvédelem kategóriába kellett volna kiírnom. Megtenné valaki, hogy jelenti ezt a kommentet? Előre is köszönöm. A kedves moderátornak is.
2023. febr. 19. 09:15
 23/32 anonim ***** válasza:
35%
Jelentettem a kategóriát
2023. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Ha tényleg spontán csinál valami kedveset, az tetszik. De ha érezhető módon produkáltatják- nem cirkuszi mutatvány egy állat.

(Mellesleg ezért utálom a cirkuszt.)

2023. febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az vicces, amikor a gyanútlan macska mellé odaraknak egy uborkát és megijed tőle.
2023. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
25. szerintem az mély lelki sérülést okozhat neki
2023. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan nincs macskám, de a videók alapján nagyon könnyen megijednek. Az OK, hogy valaki nevet ezen, de nem kéne még rátenni egy lapáttal.
2023. febr. 21. 22:51
 28/32 anonim ***** válasza:
hát mondjuk én azt nem pontosan értem, hogy ezt most hogy érted.. 27. úgy, h Ok ha nevet, nem ok ha like-ol..?
2023. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
#28 Ok, hogy ha véletlenül megijed a macskád, nem tartod magadban a nevetést, de gáz csak azért megijeszteni, hogy levideózhasd. Mondjuk szerintem az sem oké, ha szándékosan ijesztgetjük. Valószínűleg pont elégszer megijed véletlenül szegény.
2023. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
jó hát sztem ha valaki megijed, azt nem nevetjuk ki.. mindegy sztem hogy megijesztjuk vagy véletlen van.
2023. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!