Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Támadott meg már élőlény?

Támadott meg már élőlény?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor és hogy?
2023. máj. 22. 10:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy pest megyei kisvárosban mentem az utcán, a kerítésen pedig lyuk volt - kijött az 5 kutya.
2023. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

kajakozas közben hattyu. Azota is felek toluk :-D

olyan gyorsan meg eletemben nem eveztem.


szarvas. kocsival voltunk apuval telen. elenk setalt es lehajtotta a fejet es indult volna. apum berakta a rückwärtset :-D es inkabb mi hatraltunk

2023. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagymamámat a patkány. Kamrában szemmagasságban lévő lekvárt vette le a polcról,lekváros üveg mögött volt a patkány, és azonnal támadott. Arcába harapott, majd a nyakába is.:( Ügyelet, tetanusz..
2023. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Baktériumok rengetegszer, szerencsére általában az immunrendszerem visszaverte. Meg vírusok is, bár azok nem egyértelműen élőlények, az élő és élettelen határán vannak.
2023. máj. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Na megjött a fél kettes mikroszkóp pontossággal figyelő válasz olló.
2023. máj. 22. 13:41
 16/19 anonim ***** válasza:
A szúnyogok rendszeresen önkéntes véradónak néznek, már most tele vagyok csípésekkel az idei szezonban. Ez is számít? :-)
2023. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Minden számít, főleg te.
2023. máj. 22. 16:24
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

Egy csivava - felrúgtam. Bocs, engem nem érdekel, hogy 3 kiló, ha beleharap bokámba, akkor rúgok.


A gazdája vernyákolása sem hatott meg. Közöltem vele, hogy ha szeretné, feljelenthetem a közveszélyes kutyája miatt. :D

2023. máj. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Darázs iszonyú sokszor és szerintem indokolatlanul...

Önkénteskedés során kutya, mert ki akartam vinni, hogy ne legyen csupa víz, mikor kimossuk alóla a sz"rt és nem szólt senki, hogy ő ideggyenge.

Kiskoromban barátnőmék szocializálatlan máltaija is megkapta a vádlimat, mikor mentem ki a kapun, őt sem provokáltam, csak ilyen kettyós volt.

Másik baránőm macskája meg játékból mindenkit karmolt és harapott, engem is. (becserkészett, mikor nem is figyeltél rá és nekiment a kezednek, lábadnak)

Én támadásnak veszem azt is, mikor a poloska meg a cserebogár direkt a pofámba repül...

2023. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!