Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Rovarírtás gyorsan?

Rovarírtás gyorsan?

Figyelt kérdés
Hétfőn meglátogattam pár barátomat koliban, és tudni kell az nem a leghigénikusabb hely, másnap 19 rovarcsípést találtam magamon, dekértályon tehát gondolom az ágy amin ültem tele van velük. Nem tudom milyen rovarok és aggódom, hogy hazahoztam őket, nővérem nemrég volt bolhás, attól is nehéz volt megszabadulni, amikor észrevettem a csípéseket lefújtam rovarírtóval az ágyam meg lezuhanyoztam, ruhámat lefújtam és azt is szennyesbe dobtam, viszon aggódom, hogy hazahozhattam, valaki tudna segíteni? Vissza fogok menni a koliba is kiírtani a rovarokat mert szeretnék még velük találkozni viszont nincs ínyemre kapni belőlük egy adagot, háziorvoshoz fogok menni és hátha a csípésből kiderül milyen élőlény az amivel most szembenállunk. Viszont valaki tudna segíteni mi lehet az amiben megtelepedhetnek a szobámban? Mire figyeljek?

2023. máj. 24. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyorsan nem lehetséges kiirtani a bolhákat meg az ágyi poloskát. Ha ilyesmi van a szobában, akkor arról haladéktalanul értesíteni kell a kollégium vezetőségét is.


Mivel a "barátaid" ezt lesz@rták, így most már év vége felé nem fogják tudni megoldani a dolgot. Ehhez komplett kárpittisztító-gépezés meg mindent kimosás kell. A legjobb ha kerülöd a barátaid leprafészkét.


Mindemellett reméljük, hogy a szoba leadásakor a kollégiumi alkalmazott majd felelősségre vonja az illetőket, és nem a következő használókat fogja terhelni ez a probléma az amúgy is stresszes évkezdéskor!

2023. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én Bioklill permetet használtam párszor, mikor lebolhásodtam. Ruhára, takaróra, stb.

[link]

A koszvadék állatokat meg 50 méterre kerüld el. Már csak azért, mert valószínűleg háborodottak, ha a bolha nem zavarja őket.

2023. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ágyi poloskáról, bolháról sok információt találhatsz az interneten, még képeket is, azok csípéséről.

Könnyen, gyorsan, egyszerűen nem igazán lehet kiírtani, mert a legapróbb résekben is képesek elrejtőzködni, a kifejlett példányok is kicsik, a frissen kikeltek, meg egy milliméternél is kisebbek.

2023. máj. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!