Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A különböző háziállatok...

A különböző háziállatok milyen jellemű emberek lennének?

Figyelt kérdés
Főleg a 3 klasszikus, kutya, macska, nyúl

dec. 24. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nyuszim nem volt, így azt nem tudom. Macskám 9 évig, utána két kutyám lett, ők vannak 6-7 éve. Belőlük ki tudok indulni.


Macska: Megfontoltan cselekszik, óvatos, megválogatja, hogy kikkel kerül szoros kapcsolatba. Nehezen alakul ki kötődés valaki iránt, de ha igen, egy életen át tart és szeretne vele lenni. Szereti a nyugalmat, nem szereti a tumultust. Igazi introvertált. Kissé hiú teremtés, gőgös, de meg sem próbálja tagadni ezt, úgy van, ahogy van, és szerinte így tökéletes. Nem veszi magára mások szavait, ellenben mindent az eszébe vés, különösen akiket egyszer a szívébe zárt. Olykor haragtartó tud lenni.


Kutya: Két ellentétes személyiségű kutyám van. Mindkettőben megvan a bátorság, de míg egyikük mindig pörögne, barátkozna, igazi extrovertált, egyedi varázzsal, megtalálja a helyét ott is, ahol először nincs, úgy a másik inkább olyan, akár egy visszafogott nyugdíjas. Soha nem volt pörgős, nem társaságkedvelő, ellenben szeret elindulni, habár néha nehezen megy. Ő nem pörög túl, de ő is van, hogy nagyon szeret valamit és lelkesedik érte rövid ideig, ámde visszatérően.

dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Bojack rajzfilmsorozatot!
dec. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
3 macskával és 2 nyúllal osztjuk meg az otthonunkat, teljesen más személyiségek mind az öten. Nem lehet általánosítani.
dec. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

A sertések olyanok lennének mint én.


Magam is jó nagy disznó vagyok.

dec. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!