Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot kellene vegyek...

Milyen állatot kellene vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Kutyán és macskán kívül.

Szeretem a csendet a hangzavart nem.

Nyugodt vagyok ritkán hiperaktív.

Nem szeretem a váratlan helyzeteket.



dec. 29. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem releváns információk.

Ami inkább az:

- Mennyire akarsz aktívan foglalkozni az állattal? (aka: lehessen vele kapcsolatot teremteni, vagy elég, ha csak létezik pl egy terráriumban/akváriumban)

- Mennyi időt tudsz rászánni naponta?

- Mennyi pénzt tudsz rászánni? Ebben legyen benne az alapellátásra szánt összeg + az eseti pénz is, ha mondjuk orvosi ellátásra szorul az állat

dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Kellene vegyek.... hú de magyar😆
dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kicsit rossz volt a fogalmazásom, tudom :D

Mennyire akarok vele foglalkozni?

- szeretném simogatni kézbe venni hogy hozzám szokjon egy társat szeretnék ha lehet így fogalmazni

Mennyi időt..?

- gyakorlatilag hétköznap egyetem után akármennyit ami heti 3x kb 8 órát vesz el az életemből

Pénzileg..?

-sajnos a pénz a bibi azt nem sokat de megteszem a tehetőt minél jobb legyen neki

dec. 29. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Tamagotchi.
dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Nyugodt vagyok ritkán hiperaktív.


Ez amúgy nem túl jó.

Az okát tudod?


A kérdésedre pedig nem könnyű válaszolni.


Vegyél lovat. Van eladó. ;)

dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Sok váratlan helyzetben lenne részed :)
dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Kézbe mondjuk nem tudod venni, de bújósak.
dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 V. Hélix ***** válasza:
92%

Mint az előttem lévő is mondta jó lenne tudni mennyi időt szeretnél rászánni és mennyi pénzt adnál ki érte. leírok egy két különböző lehetőséget.

Ha szereted a csendet akkor madarakat, kisemlősöket kerüld el, azok elég hangosak szoktak lenni.

Ha nem szereted a váratlan helyzeteket halakat sem ajánlanám, mert egy akváriumnál százezer dologal lehet baj és elég kevés kell ahoz, hogy megbetegedjenek.

Ha egy csendes, nyugodt állatot akarsz, amivel nincs sok baj, vízicsigákat elég könnyű tartani, mondjuk azok sokmindent nem csinálnak, de egy növényes akváriumban szép díszfoltok.

Pókokat is viszonylag egyszerű tartani, csak olyan terrárium kell ami jól zár, hogy ne tudjon kimenni.

A kígyók is elég nyugodtak, de azoknak elég nagy terrárium kell, plusz nem tudom mennyire szívesen etetnéd őket egerekkel.

Egy gyík is jó lehetőség lehet.

Ez utóbbi kettőre kicsit több időt kell fordítani, de határozottan kevesebbet mint egy halra, macskára vagy kutyára.

Mindegy mit választassz nézz utána alaposan az adott állat tartási igényeinek.

dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 V. Hélix ***** válasza:
100%
Amíg írtam a választ látom mások is válaszoltak és te is írtál több részletet, ha szeretnéd kézbevenni, a csigát és a pókot le lehet húzni a listáról
dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
Nyuszika
dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!