Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatot kellene vegyek...

Milyen állatot kellene vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Kutyán és macskán kívül.

Szeretem a csendet a hangzavart nem.

Nyugodt vagyok ritkán hiperaktív.

Nem szeretem a váratlan helyzeteket.



dec. 29. 20:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Csuklyás patkányt. Nagyon okosak, és szociálisak.
dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor halak, madarak kilőve, illetve a pénz hiány miatt a nyúl és a tengerimalac is, ugyanis azoknak az ellátása sokba kerül, és érzékenyek, tehát kell a tartalék lóvé, ha történik velük valami.

A hörcsög elég igénytelen, kézbe lehet venni, de nem igényli annyira a kontaktot veled. A patkány szerintem is jó ötlet, ők nagyon szociálisak, de nem kifejezetten költségesek (bár állatorvosi ellátásuk kapcsán nem tudom, mire lehet számítani, tapasztalatot írhatna, aki tudja). Azt hiszem, őket többedmagukban kell tartani meg elég nagy ketrec kell nekik, de jó választás lehet.

Ha nem az a lényeg, hogy szőrös legyen és simizhető, akkor az agáma is jó választás lehet.

dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a normális válaszokat! :)
dec. 30. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!