Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni (pl. belga)...

Hol lehet kapni (pl. belga) törpemalacot, ami valóban törpe marad és nem nő meg 100 kilósra?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 23:00
 1/7 anonim válasza:
Google/belga törpemalac.hu
2009. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sajnos itt nincs nagy választék és mi a garancia hogy ezek nem nőnek meg?
2009. jan. 3. 23:44
 3/7 anonim válasza:
100%

Tenyésztőknél lehet venni ami magyarországon viszonylag kevés van.

Ha megengeded egy tanács:


nekem 3 éves amerikai fajta malacom van. Ez a tipus akkorára nö meg mint egy bullterrier de vagy 50 kg a minimálsulya, ö elég kicsinek számit a vietnamihoz képest.

Nagyon fontold meg szeretnél e, mert nem olyan mint egy kutya vagy macska, megfelelö helyet kell neki kialakítani, életteret, utána olvasást igényel, mivel eteted, orvos stb...

Nekem volt sajnos szerencsém megtapasztalni milyen ha nem érzi magát megfelelöen valahol, szoval hosszas megfontolást ajánlok!!!


Ha érdeklödni akarsz utánuk javaslom a google-t mint az elöttem szóló, rengeteg angol oldalon találni remek tanácsokat nevelésröl, tartásrol.

2009. jan. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello, az én törpemalacom 25 kiló, szóval az 50 szerintem nagyon sok. De a lényeg hogy csak olyan tenyésztőtől vegyél ahol látod a szülő állatokat, hiszen az a mérvadó. Keresőbe ird be hogy eladó törpemalac vagy minimalac, és keresd meg a megfelelőt. De mindenféleképp nézd meg élőben, mert a képeken csalhatnak.
2009. jan. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én malacom egy tenyésztőtöl van amerikai (100%)fajta tiszta és nincs meg 30 kg szerintem a tiéd nem fajta tiszta már bocs! és igen a belga elég ritka mo-on inkább az amerikaival próbálkozz itt az enyém : http:// toffenet.blogger.hu
2010. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Alisonstardesign válasza:

Igen az enyém is 25kg.És már egy ideje nem nő. Mi is netes hirdetés alapján találtuk. Szülőket tesókat megnéztük és úgy vettük.

[link]

2011. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok :) szeretnénk venni törpemalacot, de nem tudjuk, hogy hol tudunk tenyésztőtől venni, hogy 100%-osan fajtatiszta legyen. Kérlek segítsetek ebben :D
2015. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!