Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a jövőbeli...

Mit gondoltok a jövőbeli tervemrol?

Figyelt kérdés
Egy lakásban fogok élni, és kb 10 állatot fogok tartani. Ők lesznek a családom.

jan. 20. 17:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
29%
10. Proli vagy??? Miért ne tudná munka mellett ellátni őket? Itt olvasom a Gyakorin, hogy minden diplomás hómofiszban dolgozik, napi 12 percet, havi 4,6M-ért. E mellé csak beférnek. >:)
jan. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy esély van rá utolsó amit írtál🤦🏻‍♀️
jan. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%
13. Miért ne lenne? Én múltkor, itt meg mertem kérdezni, hogy kinek van manapság 4-500 forintja macskára/kutyára. ANYÁMBA küldtek miatta, mondván csak egy magamfajta prolinak nagy pénz ez.
jan. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%
14. vagyok, elírtam, 4-500.000 akart lenni.
jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
76%
váljon egészségedre :D
jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne tudná eltartani őket? Nem egy bernáthegyi falkát szeretne tartani, hanem kisállatokat. Az induló felszerelés drága lesz, de arra tud spórolni, egyszer kell csak beszerezni. Csiga és halak kb nem tétel havi kiadásban. Macska, nyúl, sün nem eszik 15kg tápot havonta :D mások simán elcigiznek meg elisznak annyit, amit ő az állataira költene...


Az én álmom egy kertes ház sok kutyával. Ez azért már macerásabb, de nem lehetetlen.

jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
24%
Kertes házban jó ötlet panelban állatkínzás
jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%

Nálunk 2 macska, 2 tengerimalac és egy hörcsög van. Nem élünk milliókból és megfelelően vannak tartva, jó minőségű étrenden, megkapják az igényelt törődést. És igen, van életünk az állatokon kívül is. Működik.


A hörcsög pl nagyon minimális kiadással jár havonta, az enyém nem is nagyon rombol, így a felszerelések több hörcsögöt is kiszolgálnak. 10 hörcsögöt nem kiemelkedő fizetésből is kényelmesen el lehet tartani. Nyilván állatorvosra legyen félre téve, az semelyik állatnál nem olcsó.


Jól fizető állással reális lehet, ha ez az álmod, hajrá.

Érdemes összeszedned milyen állatokat szeretnél és excelben egy egyszerű költség tervet összedobni.

jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Az általad felsorolt állatok közül talán a halak és max. 1 db macska kivételével a többi NEM lakásba való. Élj így, de akkor kertes házad legyen.
jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
85%

#19 es

A csiga mit vétett hogy nem fér el a terráriuma egy lakásban? Úgyis bent tartanád terráriumban egy kertes házban is 🤦‍♀️

jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!