Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Fürdőkád szélén észrevettem...

Fürdőkád szélén észrevettem egy fekete, de nagyon apró bogarat,mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tényleg miniatűr méretű, éppencsak látható, szerintem a fal apro repedeseibol johet. Mi lehet szerintetek? A másik kérdés, hogy eddig összesen 2 darabot láttam belőle, azokat is több hét eltéréssel, ilyenkor egyaltalan van ertelme foglalkozni vele? Kádra kicsit félek rovarirtoszert fujni.

febr. 16. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy fekete bogár ami aprócska.
febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk lefotóztad volna és felnagyítod, akkor többet tudunk mondani
febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Vagy pók vagy poloska szerintem, de kép nélkül passz
febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van a keppel,de hamar bement a csempe élvédője alá(ezert gondolom, hogy a falbol jott). Illetve nem hiszem, hogy sok minden latszana, olyan pici, kb mint egy fekete pötty ami lassan mozog. Sokkal kisebb mint egy pok
febr. 16. 18:57
 5/7 anonim válasza:
Egy amatőr tipp: bolha?
febr. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Simán lehet német csótány is, a kicsik nagyon aprók, és a fürdőszobákat (meg egyéb nedves helyeket) külünösen szeretik. Ahogyan korábban is mondták már, kép nélkül bármi lehet.
febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
febr. 16. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!