Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen rovar lehet a szobámban...

Milyen rovar lehet a szobámban? SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Figyelt kérdés

Kb fél éve már 5-6 db-t találtama szobámban. Talán ehhez hasonlít:

[link]

1-1,5 cm hosszú lehet, hosszúkás az alakja, de szerintem nem olyan tölcséres mint amit belinkeltem hanem egyenes. Vékony hosszúkás lábai is vannak.

Sötét színú, és elég gyorsan kúszik ( a falon), de amit találtam azt kitudtam nyírni. A mozgása nagyon könnyű.


Ma már nagyon bepánikoltam, hogy ez az izé valahova befészkelte magát. Kérlek segítsetek hogy megszabaduljak tőle.

Ha még ez segít, kertes házban emeleten lakom, lent van a konyha. Az emeleten fürdőszoba, wc van, és a kiskutyámmal alszom.


2010. okt. 26. 22:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
valami olyasmi lehet mint a fülbemászó és az ezüstke, de mivel arra törekedtem mindig hogy megöljem nem tudtam olyan jól megfigyelni...
2010. okt. 26. 23:03
 12/15 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem a kutyából jön!

A nevét pontosan nem tudom, de eddig nagyon sok helyen (szállodákban is!) találkoztam vele, szinte mindig a fürdőszoba a kedvence, főként a kád vagy a tusoló. A lefolyóba szokott menekülni, baromi gyorsan, ezért ha tehetem leforrázom, még időben.

2010. okt. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Fürdőszobában pedig egyértelműen ezüstös pikkelyke.

[link]

A fülbemászó így néz ki: [link] Ez kicsit nagyobb, mint amit mondtál.

2010. okt. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia én is a kiskutyámmal alszok és nekünk is van néha ilyen fura ROVARUNK SZERINTEM VLAMI FÜLBEMÁSZO FÉLE
2010. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos még egyet találtam pár napja az alsó szinten. Azt sikerült lefényképeznem (elég rossz lett mert vakuztam a sötétben). Remélem valahova feltudom rakni a képét.

2010. nov. 1. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!