Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi az ami szerinted megkönnyít...

Mi az ami szerinted megkönnyítené az állattartást, de hiányzik?

Figyelt kérdés
Lehet ez termék, szolgáltatás, vagy bármi amire gondolni tudsz, akár több példát is mondhatsz, ami szerinted valamilyen mértékben jobbá, könnyebbé tenné az állattartás, vagy akár az állatnak teszi jobbá az életét, de nincs rá valódi megoldás, hiányzik a piacról.
ápr. 20. 15:44
 1/8 Duke81 ***** válasza:
66%
Itt tarhálsz ötletet a vállalkozásodhoz? Ha lenne jó 5letem megcsinálnám én! 😋
ápr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Van nekem ötletem, de akárkit kérdezek mindenki csak a negatívumait sorolja, meg hogy milyen hülyeség. Gondoltam, ha a saját ötleteim senkinek sem tetszenek, akkor megpróbálok utánajárni, hogy mi tetszene az embereknek.

Hát igen, ez a legolcsóbb módja az ötletszerzésnek.

ápr. 20. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan alom amit TÉNYLEG nem hord szét a macska a talpán 😭🙏


Jól jönne a piacra többféle nagy méretű ketrec, aminek 1 cm alatt van a rácstávja. Hörcsögnek, egérnek elég nehéz tényleg jó ketrecet találni.


Vagy valaki feltalálhatná a szagtalan vadászgörényt 🤓 csak ez tart vissza a tartásától.

ápr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hordozható, összeszerelhető terrárium
ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Duke81 ***** válasza:
100%
Am szerintem már kb mindent kitaláltak, csak az a kérdés, hogy mire van nagyobb igény. Egy egész iparágat húztak rá a kis kedvencekre már.
ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem van már egy nagyon jó ötletem csak még nem jutottam el a megvalósításig.
ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan por, amit ha a kutyának hasmenése van és rászórod a produktumra, megkeményíti annyira, hogy felszedhető legyen.
ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3: A pelletalt almokat (főleg a kicsit nagyobb, hosszabb szemcséjűeket) kevésvé hordja szét a macsek, plusz raksz egy alomfogó szőnyeget (vannak drágább gumiszőnyegek kifejezetten erre, de sima fürdőszobai kilépő is megfelel a célra) nekem ez a kombó bevált. Illetve a talppárnák küzött időnként levagdosni a szőrt. Hosszúszőrű cicáknál ezt amúgyis muszáj, de rövidszőrűeknél is érdemes. Rengeteget segített.
ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!