Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szabad C vitamin tablettát...

Szabad C vitamin tablettát adni a farkasoknak, lesz bajuk tőle?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy C vitamin tablettát adtam egy farkasnak, és félek, hogy mi lett vele...

ápr. 28. 21:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ápr. 29. 13:20
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy hogyan vitelezted ki a tabletta beadását illetve, hogy mi volt az oka? xdd
ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12

Ideigleneses egy erdőben laktam (mert egy gyilkosság ügyében nyomoztam) és egy farkas bejött a házba, én pedig megijedtem ezért odadobtam neki a C vitamint, talán azért, hogy azt egye meg és ne engem, vagy a figyelmét akartam vele elterelni, már nem tudom milyen logikát követtem álmomban

-v-'

máj. 1. 19:30
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes álom - történet és kedves tőled, ha aggódsz a farkasért.
máj. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

#13 Köszönöm, így már minden világos.

Én egyszer azt álmodtam, hogy a nagyimmal a suli "szellemjárta" (egyébként tényleg történtek ott fura dolgok) folyosóin a padlón keresztül egy rózsaszín kicsi emberek által lakott világba mentünk és azt mondtak nem árulhatom el senkinek szóval shhhhhhh

máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az állmosok sokszor logikátlanok.Én is állnodtam már olyan értelmetlen hülyeségeket hogy nem emberi...A természet, biológia pedig nagyon szép.Az állatok kitermelik maguknak a c vitamint mint pl a kutyák mert szükségük van nekik is az immun egyensúlyra. Szabsdban élnek, hidegbe stb. De mivel húsevők maguk termelik ki.Az ember meg mindenevő így hozzá tud jutni.
máj. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!