Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A csikókat 6 hónapos korban...

A csikókat 6 hónapos korban választják el az anyjuktól?

Figyelt kérdés
Néztem hírdetéseket és láttam már 3 hónapos választási csikókat is! Most akkor mikor választják el a csikókat az anyjuktól?
2010. okt. 31. 20:03
 1/5 anonim válasza:
igen, akkor, 6 hónaposan. nem tudom miért és ki választotta el 3 hónaposan az anyjától de akkor még úgy tudom, szopik a csikó.
2010. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lovasok.hu-n láttam
2010. okt. 31. 21:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Három hónapos cskónak még az anyja mellett lenne a helye.

Persze előfordulhat, hogy ellésnél, vagy ellés után valami oknál fogva meghal a kanca. Akkor vagy dajkaságba adják a csikót, vagy kézből próbálják meg felnevelni.

Hat hónaposan választják le.

2010. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt volt egy híres mén, amikor két hónapos volt, elvesztette az anyját. Azt hitték elpusztul, de felnőtt és sorra nyerte a versenyeket. Kézből nevelték fel.
2010. okt. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Néhány lovas/tenyésztő már 3-4 hónapos korában hírdeti a csikóját. El lehet menni megnézni, stb., de csak 6 hónapos korában lehet elvinni :) Lehet, hogy egy ilyen hírdetésbe botlottál.
2010. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!