Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen olyan állatot utálsz,...

Milyen olyan állatot utálsz, amit a nagy többség szeret?

Figyelt kérdés
Én például undorodom a pillangóktól.
2010. nov. 4. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én a politikusoktól. :)


Amúgy a majmok.

2010. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
degu
2010. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a majmok. Mikor látom, hogy dédelgetik őket a tévében, meg ilyenek, valósággal elfog az iszony. A charlie, majom a családban című sorozattal lehetett anno kikergetni az univerzumból.
2010. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tényleg... a majmok...

Rendesen rosszul voltam a Charlie, majom a családban-tól :D

2010. nov. 4. 18:01
 5/14 anonim ***** válasza:
én a lovakat utálom,egyszerűen brr irtózom tőlük :S:S
2010. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
macska:)Nem tudnam agyonverni de simogatni sem szeretnem:)
2010. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én a madaraktól félek nagyon:S:S főleg a kisebbektől, veréb, hullámos papagáj, rigó...
2010. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Plüssmacik. Utálom a plüssmacikat. Pont mert olyan sokan szeretik őket. És pont miattuk szerintem a medvéket is sokan szeretik, de én őket se birom. Szerintem rondák, főleg ahogy lóg a pofájuk.

És pont emiatt a rajongás miatt a farkas is kezd számomra egyre ellenszenvesebbé válni. Mert a farkas így, a farkas úgy... Semmi bajom magával az állattal, csak a köré épült "kultúrával".

A majmok a másik állatcsoport, amit nem szeretek. Pl a csimpánzok már túlságosan is hasonlítanak az emberhez, ráadásul nagyon agresszívek is.

2010. nov. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kilógok biztos a sorból, de én a vadászgörényeket ki nem állhatom.

Hiába aranyos, meg cuki a fejük, az a hosszú, nyúlánk testük, az elképesztő!

El nem viselném, ha a lakásomban ilyen járkálna, ekkora állatot meg nem szívesen tennék ketrecbe..

2010. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az éppen felkapott kutyafajtákat: régen a német juhászt (bár most se szeretetem), most a Yorkyt, és Westi-t ,nem utálom őket, de nem vagyok oda értük. Amit utálok, bár nem állat de sokan szeretik az a muskátli, az egy gusztustalan virág, és büdös is.
2010. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!