Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hangyafarm, lehetséges ez? Ha...

Hangyafarm, lehetséges ez? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Üdv!Azon gondolkoztam,hogy majd nyáron(ami persze még jóval odébb van :D)csinálok 1 "hangyafarmot",a következő lenne az elképzelésem.:Szóval 1 akváriumot természetes földdel megtölteni,vetnék bele fű magot,raknék bele követ majd jönnének a hangyák.Na igen,de ugye elvileg kéne nekik 1 királynő és xy mennyiségű munkás (a munkás nem gond csak a királynő)Ezt honnan vagy pedig,hogyan tudnám beszerezni?És munkásból kb. hány darab kell az elején?Amúgy a hangyákat még először cukorral,illetve saját magam fogott rovar tetemekkel etetném s később szoktatnék közéjük egyéb rovarokat,ja és az akvárium kint az udvaron lenne (kertes házban élünk)
2010. nov. 11. 19:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
25%

már ne haragudj de...:

micsoda elmebeteg ötlet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyan miért? :D ilyen erővel az egyéb háziállatok tartása is az.Egyszerűen csak senki nem tart hangyákat és ezért tartod elmebetegnek...na m1,várom a hasznos válaszokat is :)
2010. nov. 11. 19:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
:D csajozz inkább
2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aajh..van barátnőm xD és emellett ha alkalmam adódik rá,bulizok barátokkal vagyok és emellett még jó tanuló is vagyok..
2010. nov. 11. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:

Fúú én nem tudom ,hogy kell!De külföldön nagy divat a hangyafarm sok ygereknek van xD

Én is gondoltam már rá egyszer,hogy csinálok egyet.Próbálj neten keresgélni vagy online játékokban megkérdezni külföldieket :D

2010. nov. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon tetszik!!!

[link]

2010. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Hogy hogyan, azt sajnos nem tudom, de az első 1-2 millió hangyát szívesen és ingyen adom a kertünkből :=)
2010. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
:) ez egy rossz vicc??Kimásznának
2010. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amúgy a kimászást majd megoldom :)

2010. nov. 11. 20:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Hm... Hát biztosan lehetséges, csak földdel ugye nem annyira látványos mint a belinkelt zselével. Ráadásul ha kinnt tartod, akkor már mindegy ha csak egy sima hangyabojt nézel, etetni sem kell:) De ha mégis megcsinálod és hangyakirálynő kell, elvileg esőkor feljönnek a bojból, mert megfulladnának, nem? Akkor megfoghatod. Vagy óvatosan kiáshatsz egyet :D
2010. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!