Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Késő lenne elkezdenem?

Késő lenne elkezdenem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék megtanulni lovagolni. Csak olvasom, hogy ezt mások már 7-8 évesen elkezdik. Nem szeretnék versenyekre járni, csak lovagolni. Késő lenne elkezdenem?

12,5/L


2010. nov. 18. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy késő, sosem késő.

Úgyhogy vágj bele nyugodtan:)

Sok sikert!

2010. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy késő. Mondd meg a szüleidnek, ha van rá lehetőség írassanak be valahova.

Én 30 éves vagyok és nagyon sajnálom, hogy soha nem lovagoltam (pedig még nekem se lenne késő). de a gyerekeimet szeretném majd "lovagoltatni"!

2010. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mások? Akiknek anyuci-apucik kifizeti, mert megtehetik! Ne hülyéskedjél már! Én tök szegény családban nőttem fel. Csak FELNÖTT fejjel kezdhettem el lovagolni, amikor már saját keresetem volt, pedig, 4-5 éves korom óta ez volt minden álmom! Nem csak épp egy fellángolás, vagy szülői erőltetés. Van nagymama korú csoporttársam is! Nem vicc! Még ha versenyekre szeretnél járni akkor sem lennél semmiről lemaradva! Feltéve, ha nem valami kis törpe pónin akarsz tanulni :) Sok sikert! Hova valósi vagy? Találtál már helyet, hogy hova járj?
2010. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem késő! Ahova én járok lovagolni, oda elég sok felnőtt is jár, aki most kezdi el a tanulást futószáron. Ez egy kortalan sport!
2010. nov. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nyugi,tényleg nincs késő!:)még híres díjugrató is volt olyan aki 24 éves volt ha jól tudom mikor elöször ült lovon,most meg világbajnok meg ilyenek :D

jó lovazást és szép lovas emlékeket :)

2010. nov. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt korábban szerintem korai. Kell azért egyfajta érettség ahhoz, hogy valaki lóra üljön.
2010. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem késő, nálam már volt nyugdíjas kezdő lovas is :)
2010. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Barátnőm most kezdte (22 éves) ja és jegyezd meg sose későő.:D
2010. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MME ***** válasza:
Én 20 éves fejjel kezdtem :)
2010. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 6 évesen versenyeztem először (poni kulubbos versenyen még) és azóta vagyok ló mániás, de van aki 50 évesen kezdi... Szóval sohase késő!
2010. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!