Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akrobatikus rock and roll....

Akrobatikus rock and roll. Már késő elkezdenem?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok. Mindig is tetszett ez a tánc, de sosem volt lehetőségem kipróbálni. Most indul egy tanfolyam ott ahol lakom és így jutott eszembe hogy mindig is tetszett. Szerintetek késő elkezdenem?
2011. aug. 27. 17:37
 1/4 Lollapv ***** válasza:
ha versenyszeruen akarod uzni akkor igen, ha hobbi szinten akkor nem
2011. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hát ha komolyan akarod csinálni szerintem már késő. én 8 éve csinálom, most 14 éves vagyok. nekem is elég fárasztó már verseny szintet, de ezzel nem azt akarom mondani hogy idős vagy ne érts félre:DD
2012. febr. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vik25 válasza:
Én 12 leszek decemberben és tavaly 5.-ben kezdtem szerintem csak akkor kezdj el a valami hobbit keresel.:)
2012. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan elkezdheted, világbajnak lehet nem leszel, de ha jó, profi csapatba kerülsz akkor sok-sok versenyt megnyerhetsz a csapatoddal együtt... az egyik csapattársam 27 évesen kezdte el a rokizást...a programot valószínüleg nehezen fogod megtanulni, mert nem vagy hozzá szokva, hogy hétről-hétre új és új elemeket tanulsz meg+ valószínüleg a lábtechnikád is eléggé gyatra lesz (nem akarom elvenni tőle a kedvedet, csak már tapasztaltam, hogy hogyan táncol az aki későn kezdte el)
2012. aug. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!