Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Mert...

Mit gondoltok erről? Mert szerintem a bácsinak nagyon is igaza volt!

Figyelt kérdés

[link]

Olvassátok el a hozzászólásokat is!


2010. dec. 1. 22:28
1 2
 11/12 Platypus ***** válasza:
49%

Egy kiskutyát tisztességes ember nem csap agyon. Nem jelent veszélyt az emberre, meg lehet fogni ugyanazzal az erővel vagy el is lehet kergetni. A problémát ezer más és ugyanannyira hatékony módon lehetett volna kezelni, főleg hogy egyszeri és nem rendszeres eset volt a cikk alapján, mivel a kutya csak vendégségben volt a szomszédnál. Egy kis üvöltözés a kutyával és a gazdájával is megoldotta volna a dolgot. És még csak hozzá se kellett volna nyúlni a kutyához.

A bácsi felháborodása jogos, ahogy megoldotta a problémát az felháborító. A kutyatartót tessék megbírságolni mert veszélyeztette a tyúkokat, a bácsit meg állatkínzásért.

2010. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdekes, a kislány bezzeg azt nem látta hogy az a korcs kaparja a kerítés alatt a földet... Egyszer átszökött a kutyánk a szomszédba, és ahogy megláttam ordibáltam felé, ugrottam át a kerítésen, nem kezdem el ajnározni a kutyát hogy jaj de édes tündi bündi, milyen aranyos ahogy ráncigálja a csirkéket...

Teljesen jogos volt a bá' cselekedete, és ahogy én a cikkből kivettem, nem akarta a kutyán agyonütni, csak elkergetni. A kislány és a szülei felelőtlenek.

Nem azt mondom hogy a kerten belül láncon kell tartani az állatot, de azért én percenként min. ránéznék és hát egy átásáshoz 10-15 perc minimum kell. Ha meg a szomszéd mondta a lánynak hogy jere mán, némm mán mög az új Tévét, akkor a szomszéd a hibás. Amúgy az öregnek tényleg nem kellett volna agyon ütni, de jogos volt amit tett, és szerintem nem üthettem meg annyira nagyon, lehet hogy csak szerencsétlenül találta el a kutyát, vagy egy ilyen kis kutya elég sérülékeny. Amúgy a rendőröknek nincs elég dolguk? nincs elég bűnöző az országban?

2010. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!