Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tartsak imádkozósáskát?

Hogyan tartsak imádkozósáskát?

Figyelt kérdés
Milyen terrárium, hőmérséklet, környezet, de legfőképpen eleség kell neki? Hol lehet beszerezni? (Boltból, fogni én is tudok, ha szerencsém van...)
2009. jan. 19. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem volt sokáig imádkozósáskám. 5 volt eredetileg, de másnap reggelre csak 1 maradt. Azaz 1 megette a többit :( De az az 1, amelyik +maradt sokáig élt. Nekem mindig szoba hőmérsékleten volt, nem melegítettem vagy ilyesmi. Olyan idő volt a terráriumban is, mint a szobámban. Raktam be neki füvet, rovarokat. Nem tudom, hol lehet venni, én kaptam azokat.
2009. jan. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

milyen rovarokat? tudsz példákat mondani? (pl: kimentem a mezőre azt fogtam pár bogarat; lisztkukac, légy, egyáltalán lárva állapotú-e az étel, stb.)


Ja, és köszi :)

2009. jan. 20. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az imátkozó sáska a mi éghajlatunkon is él, úgyhogy nem kell neki semmi különösebb a terráriumába. Néhány faág, talaj stb, mint a kerben!Nagyon falánk ragadozó, bármiféle rovart szívesen megeszik! (tücsök,lepke,kukacok,stb.)Akár kézből is elveszi a kaját. Hogy lehet-e kapni, azt nem tudom, de tavasztól őszig biztosan találsz a réten, tücsköt és lárvákat pedig télen- nyáron lehet venni, jobb állatkereskedésekben! üdv:sz.k.
2009. jan. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!