Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vesztek valamit a kedvencetekn...

Vesztek valamit a kedvenceteknek karácsonyra? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Eszembe sem jut egy állatnak bármit is venni. Ez már beteges állatimádat.
2010. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs abba semmi rossz, ha valaki az állatkájának is vesz valamit. Mondjuk ez eddig nekem se jutott az eszembe de lehet, hogy ezek után beszerzek egy játékot van egy finom falatot a kutyámnak!:)
2010. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindig venni szoktam a cicámnak vmit. Most hogy kölykei vannak, tudom az ajándékot (már felnőtt kölykeii :DD) Szóval az anyának olyan fini alu tasakos halas kaja, a másik 2 ciccnek is, és nekik még pluszba nyakörv :)
2010. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sem gondolom hogy beteges lenne mondjuk nem mintha adnék egy ismeretlen provokáló véleményére ;)


köszönöm a válaszokat.:)Szerintem ők is kaphatnak valami apróságot.

2010. dec. 16. 18:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én macsimnak minden nap karácsony. Meg is jegyeztem a múltkor, hogy ha létezik ujraszületés én csak az ő lennék.
2010. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Két kutyink és a cica is kapnak egy-egy aranyos játékot, sőt, párom cicájának is vettünk különleges alutasakos falatokat. Lehet, hogy nem ünneplik a Karácsonyt, de attól még nekik is jár a plusz öröm. :)
2010. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat :D


Itt egy cica van:)

Nálunk is mindennap karácsony mert mindig mikor veszünk neki valami nagyobb dolgot (pl. szökőkutas itató)mindig mondjuk hogy jó ezt karácsonyra aztán utána mindig kap még valamit...és ez csak megy tovább karácsony napjáig :D


Még egyszer nagyon köszönöm :) Boldog karácsonyt nektek,családotoknak és kedvenceiteknek is :)

2010. dec. 16. 18:44
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem sincs semmi rossz abban, ha veszel valamit a kedvencednek.

Persze úgy nem fogja fel, mint az ember, de akkor is jó érzéssel tölti el a gazdit a dolog:)

És nem beteges, ez csupán tiszta szeretet, és tisztelet az állat iránt!:)


Van egy ismerősünk, sajnos nem lehet babájuk, örökbe fogadni nem akarnak. Egy kutyájuk van, akit gyermekükként szeretnek, az egyik szoba csak neki van berendezve.:)


amúgy a cicáim juti falatokat kapnak, és új etetőtálakat:) ja meg egy kis rénszarvasos pokrócot:)

2010. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jah és nektek is Boldog Karácsonyt!

És a kis szőrgombócnak is:)

2010. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekünk karácsony után lesz 2 hónapja hogy van cicánk(L).

anya azt tervezi h vesz ilyen csengőt amit a nyakába lehet akasztani, mert nagyon halkan közlekedik és multkor rá is lépett a lábára mert nem tudta h ott van..: S

2010. dec. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!