Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt?

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
Elnézést a trágár szavakért de kb 5 percel ezelött majd összefostam magam.Reggel szépen felkeltem,leültem a géphez utána elnézek az ablakfelé és mivan ott?A kanapé karfáján egy b*szott nagy szőrös pók ül.Nem tudtam mitcsináljak,oda mentem elpöcköltem gyorsan és letakartam egy gyertya aljával.Nagyon nagy,életemben nemláttam ekkorát csak képen.Kb akkora mint egy kissebb madárpók.És ráadásul panelban lakunk!Mit csináljak vele?NEM AKAROM MEGÖLNI!Jah és leirás róla: Barna szőrös,potroháját apró fehér pöttyök fedik.Azt is megirhatjátok hogy milyen fajta.
2010. dec. 22. 07:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Mindenesetre vigyázz vele nehogy megmarjon. És készülj fel arra ha leveszed a fedőt rohanni fog.
2010. dec. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:

a leírásod alapján csak ezt talátam:

[link]

[link]


ien?

2010. dec. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Utolsó eltaláltad!!Ilyen!!Mit csináljak vele?Nagyon parázok tőle.
2010. dec. 22. 07:59
 14/39 anonim válasza:
nemtom csak kerestem a leírásod alapján képeket:D
2010. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy műanyag edényt, és csúsztass alá egy merev kartont és dobd ki az ablakon, vagy ha mered akkor egy befőttes üvegbe és vid ki a szabadba. Én tuti megbolondulnék, ha egy ilyen kora reggel farkasszemet néz velem.
2010. dec. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Az lesz a legjobb ha kiviszed a szabadba. Konkrétan megfagy és kész.
2010. dec. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el!!!!ELSZABADULT!!! Hogy dögöljön meg hogy nem csaptam le elöbb!!!Próbáltam betenni vmibe hogy kidobjam a pics@ba de ő fürgébb volt ésmost vhol a szekrény mögött van.Igy már pláne szarul érzem magam!Kérlek segitsetek!
2010. dec. 22. 08:05
 18/39 anonim ***** válasza:
A pókok utálják a parfümöt/kölnit. Azt hiszem megzavarodnak tőle. Fújj be a szekrény mögé.
2010. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

tegyél a földre egy lámpát és a lámpa fényébe egy befőttes üveget, amiben van egy nedves rongy.

állítólag abban kis idő múlva megtalálod mert hidegvérű állat.

2010. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Mikor nálunk volt nagy pók, akkor ablaktisztító spray-vel öltük meg. Ráfujkáltunk, és meghalt. Igaz, elég sok kellett hozzá...
2010. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!