Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt?

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
Elnézést a trágár szavakért de kb 5 percel ezelött majd összefostam magam.Reggel szépen felkeltem,leültem a géphez utána elnézek az ablakfelé és mivan ott?A kanapé karfáján egy b*szott nagy szőrös pók ül.Nem tudtam mitcsináljak,oda mentem elpöcköltem gyorsan és letakartam egy gyertya aljával.Nagyon nagy,életemben nemláttam ekkorát csak képen.Kb akkora mint egy kissebb madárpók.És ráadásul panelban lakunk!Mit csináljak vele?NEM AKAROM MEGÖLNI!Jah és leirás róla: Barna szőrös,potroháját apró fehér pöttyök fedik.Azt is megirhatjátok hogy milyen fajta.
2010. dec. 22. 07:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
64%
nem tudom miféle de likvidáld. az hiányzik még hogy elszaporodjon a lakásban és rád másszon mikor alszol.
2010. dec. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim válasza:
tudnál róla képet csinálni, vagy keresni a neten, hogy lássuk is miről van szó?
2010. dec. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Hasonlit a keresztespókra csak ez jóval nagyobb és fehér pontok vannak a potroháján és szőrös és barna.
2010. dec. 22. 07:46
 4/39 anonim ***** válasza:

Nem tudsz esetleg olyan szomszédról, akinek van pókja, és esetleg nem szökhetett át onnan?


Ha nem akarod megölni, kereshetsz egy állatkereskedést is, hátha beveszik, bár nem tudom... Tényleg egy kép lenne jó.

2010. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Biztos valahonnan elszökött vagy kitették. Én valószínűleg először meghaltam volna, utána pedig szétverem. Ismerősöm is mesélt ilyet ők is panelban laknak. Pfff a hideg ráz.
2010. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Képet nemtudtam csinálni mert levan merülve a fényképező.Googleban kerestem de nemtaláltam hozzá hasonlót.
2010. dec. 22. 07:46
 7/39 A kérdező kommentje:
Nem ismerek a közelben állatkereskedést mert nemrég költöztünk ide.De ha még egy fél órát 1 szobában kell vele töltenem akkor agyonütöm egy bakancsal.
2010. dec. 22. 07:48
 8/39 anonim ***** válasza:

[link]


Mondjuk innen az első sor utolsója? Én sajna nem tudom megnézni, mert ez a böngésző azt nem támogatja, de kiindulásnak Neked jó.

2010. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem hasonlit rá.
2010. dec. 22. 07:50
 10/39 anonim válasza:
Tedd be valamibe,ahol kap levegőt,de nem tud kimászni,de kérlek ne öld meg !! Nyugodj meg,és a neten nézz utána,hogy hová viheted !! Majd írd meg kérlek,hogy mi történt,ha sikerül kideríteni milyen pók azt is.
2010. dec. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!