Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt?

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
Elnézést a trágár szavakért de kb 5 percel ezelött majd összefostam magam.Reggel szépen felkeltem,leültem a géphez utána elnézek az ablakfelé és mivan ott?A kanapé karfáján egy b*szott nagy szőrös pók ül.Nem tudtam mitcsináljak,oda mentem elpöcköltem gyorsan és letakartam egy gyertya aljával.Nagyon nagy,életemben nemláttam ekkorát csak képen.Kb akkora mint egy kissebb madárpók.És ráadásul panelban lakunk!Mit csináljak vele?NEM AKAROM MEGÖLNI!Jah és leirás róla: Barna szőrös,potroháját apró fehér pöttyök fedik.Azt is megirhatjátok hogy milyen fajta.
2010. dec. 22. 07:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Miben kéred a segítségünket? Sikítsunk helyetted? Vagy álljunk fel a székre?

Már a faj is meg van határozva. Vagy megölöd, vagy megfogod és eljuttatod egy olyan helyre, ahol foglalkoznak vele. Ennyit tehetsz.

2010. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
porszívó?
2010. dec. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Hát... rovarirtó. De sajnálom szegényt. Én inkább arra szavaztam volna, hogy mivel városban laksz, valószínűleg van a közeledben egy Pláza, ahol van... terrárium? Szóval olyan állatkereskedés, ahol nem átlagállatokat árulnak. De ha felnézel a Pláza oldalára, ott biztosan van üzletlista, és megnézed az üzlet telefonszámát. Felhívod őket, biztosan tudnak adni segítséget.

Még azt sem tudjuk, mérgező-e.

2010. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
de vigyázz. mert attól függetlenül hogy hasonlít ami a képen van, nem biztos hogy az az a pók. elég sokfajta létezik.
2010. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

NE ÖLJÉTEK MÁR MEG SZEGÉNYT !!!!

Nem ártott senkinek sem !

2010. dec. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
na mi a helyzet? sikerült kicsalogatni?
2010. dec. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Jaj már miért ne lehetne lecsapni, ha fél tőle?

Ugyan már, és a sok élőlény akik a szmogtól pusztulnak?

2010. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Francesca_ ***** válasza:
Ez kamu, eleve múlt időbe kérdezett, nincs feltöltve a fényképező, telefon sincs mi? elszökött, persze.
2010. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim válasza:
Mi a helyzet? Megfogtad,megölted? Vagy tényleg csak kamu volt?
2010. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
én mondtam hogy öld meg, ehelyett azt keresgélted hogy milyen fajta lehet. most már legfeljebb akkor fogsz nyugodtan aludni ha elköltözöl. :)
2010. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!