Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez meg mi volt?

Ez meg mi volt?

Figyelt kérdés
Elnézést a trágár szavakért de kb 5 percel ezelött majd összefostam magam.Reggel szépen felkeltem,leültem a géphez utána elnézek az ablakfelé és mivan ott?A kanapé karfáján egy b*szott nagy szőrös pók ül.Nem tudtam mitcsináljak,oda mentem elpöcköltem gyorsan és letakartam egy gyertya aljával.Nagyon nagy,életemben nemláttam ekkorát csak képen.Kb akkora mint egy kissebb madárpók.És ráadásul panelban lakunk!Mit csináljak vele?NEM AKAROM MEGÖLNI!Jah és leirás róla: Barna szőrös,potroháját apró fehér pöttyök fedik.Azt is megirhatjátok hogy milyen fajta.
2010. dec. 22. 07:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Lehet meghalt a kérdező
2010. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Szerintem valamiféle cselőpók lehetett. Elég nagyok, szőrösek, és Magyarország termésetes faunájába tartonak.

Én a helyedben megfognám, ha tudom és kiengedném szabadba jó messze a házamtól (mint minden állatot, az egérrel is ezt tenném...).

De ha nagyon nem megy...

Én mikor tavaly vizsgára tanultam, egyszer egy hatalmas pók mászott át a kanapén, 10 cm-re tőlem! Na attól egész este rettegtem, mert lecsapni se volt merszem. Szóval felültem egy szék tetejére és ott vártam 2 órán át... Aztán előjött, és adtam neki egy jó nagy adag kemotoxot... Persze nem volt szép tőlem, de akkor nem tudtam mást tenni, mert féltem, hogy bemászik a szomszéd szobába is, ahol alszok. Másnap reggel holtan találtam meg. A társát pár nappal később a természetbe engedtem el.

2010. dec. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

Szia!


A kép alapján utána néztem egy kicsit. Úgy tűnik, ő egy Farkaspók, és azt olvastam, hogy "csavargó" életmódot folytatnak, szóval simán lehet szerintem, hogy megtalálta magának a meleg lakásotokat:)

Egyébként mi lett vele, sikerült elkapni?


22l

2010. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

jaj meg írtad, hogy megszökött, és fürgébb volt, mint te.

Írták, hogy nagyon fürgék, mert ők nem hálóval kapják el az áldozatukat, hanem üldözik őket.

2010. dec. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Mi lett a pókkal?
2010. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Na tényleg, mi lett vele? Elkaptad? Megölted? Kidobtad? Elvitted? Meghaltál?:O:S Írj vmit!!:D
2010. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

én vagyok a 18:46os válaszoló!


Tudjátok az van, hogy nagy kamu volt a kérdés!

Én hülye meg utána néztem és próbáltam segíteni pff...

Érdekes mód el tűnt a kérdező....

2010. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
"/ Úgy látszik tényleg kamu volt.
2010. dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Szia!


Igaz már jó későn válaszolok,de csak el akartam mesélni,hogy nálunk a ház falán mászott egy ilyen.Szongáriai cselőpóknak hívják és Magyarországon is honos.Nem veszélyes a marása,de eléggé fájós(legalább is ezt mondják).Én is befogtam egy üvegbe,mert megijedtem,hogy madárpók vagy valami ilyesmi.Aztán kiderítettük,hogy miféle pókról van szó és szabadon engedtük.Remélem megoldódott azóta a helyzet.

2011. jan. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!