Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? :O Meglátok...

Normális vagyok? :O Meglátok egy elütött állatot, és bedepizek órákra vagy napokra!

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit kéne tennem, nem bírom a látványt, a szívem szakad meg. Most is majom fejemmel felnéztem napisz.rra, pedig megfogadtam, hogy nem teszem, és egy elütött kutyust láttam, és itt folyik a könnyem:'((( Normális ez a fajta túlérzékenység? Ja, és a durva, hogy az elütött emberek ennyire nem hatnak meg, persze őket is sajnálom, de közel sem ennyire...
2010. dec. 23. 19:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Én is így voltam vele addig, amíg nem a szemem láttára, tőlem 2 méterre vasaltak ki egy aranyos kutyust.

Akkor sokkot kaptam, főleg a nagy csattanás, meg a vér...

Azóta érzéketlen lettem.

Hidd el, borzalmas volt. Buszmegállóban történt, utána a gazdája felszállt a buszra, és megnyugtatta a gyerekeit azzal, hogy "nem baj, mostantól nem fog kiszökni".

Hát nem is, mivel meghalt.

A gazdája döglött volna meg inkább. Hú, de mérges voltam akkor.

A napiszar meg (ahogy a neve is magába foglalja) egy szar, ne nézz fel, jobb lesz a lelki világodnak.

2010. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is sajnálom,de van aki direkt üti el őket!Embereket ha elcsap a kocsi azoknak nem rögtön a fejét vagy testét üti mint az állatnak.Nekem rokonom és cicám is ütöttek ugy el,hogy egyből annyi volt.Én meg 2 évig sirtam a cica miatt.
2010. dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Direkt?:O Azt a mocskos állatot szarrá kínoznám, aki ilyet tesz, már elnézést a felindultságomért! Uhh, azt kívánom sokszor, hogy bárcsak ne lenne a tetteimnek következménye, megkereshessem az ilyen embereket, és agyonkínozzam:@ Egyébként én 'csak' egy galambot láttam elütve, kb. 3 percig néztem magam elé, bambultam, és nem vettem észre semmit, senkit. Csak álltam a buszmegben, és néztem ki a fejemből. Szörnyű, hogy ilyen érzékeny vagyok:((
2010. dec. 23. 20:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Vagyis nem elütve, hanem magát az eseményt:S
2010. dec. 23. 20:13
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

"Uhh, azt kívánom sokszor, hogy bárcsak ne lenne a tetteimnek következménye, megkereshessem az ilyen embereket, és agyonkínozzam"

Ebből látszik T.Kérdező amit leirtál hogy nem vagy egészen a topon agyilag!!Ha valakit nem hat meg az csak annak az embernek a butasága,de a tiéd sokkal elitélendőbb mert benned szunnyad a szadista állat.Leginkább az a sajnálatos hogy ez a szadista hajlamod az emberek ellen irányul.Az állatok iránt táplált tulzott empátiádat meg jobb ha kezelteted,mert az meg még betegesebb!

2010. dec. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az állat nem teszi tönkre a földet, az állat nem üli egymást ok nélkül, az állat nem szúr hátba, miután a szemedbe nevetett, az állat nem pusztítja tudatosan a környezetét, az állat ki van szolgáltatva az embernek. Az ember nincs másoknak kiszolgáltatva, a saját életét tudja irányítani. Nem mondtam, hogy a védtelen embereket nem sajnálom, például, mikor valami részeg állat elüt valakit, aki szabályosan közlekedett, aztán kap 2 évet meg egy ejnyebejnyét...Biztos Szent István király is elmebeteg volt, mikor a tolvajoknak levágatta a kezét, micsoda szégyen, egy elmebeteg volt az állam alapítója. Azt viszont abszolút nem tudom sajnálni, aki öngyilkos szándékkal a vonat elé ugrik, vagy aki ittasan beül a kocsiba, másik életét veszélyeztetve, aztán otthagyja a fogát. Tudod, mindenki a maga szerencséjének kovácsa, de a védtelen háziállatok nem. Idézhetném Exupery-től a szokásos szöveget, amit egyszer megszelídítettél, azért felelősséggel tartozol. Úgyhogy te gondolkozz, mielőtt írsz, meg ítéletet mondasz, te majom.
2010. dec. 24. 09:57
 7/16 A kérdező kommentje:
*öli
2010. dec. 24. 09:57
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
A majom egy szép állat,ergo dicséretnek vettem Tőled hogy majomnak nevezel.Nem tudom hogy jött ehhez a témához szt.István,de elég ha Te tudod.Nem várok sokat olyantól aki nem tud különbséget tenni ember és állat közt!!Ha ennyivel többre tartod az állatokat akkor kivánom hogy legyen egy szép gyereked a szomszéd kutyájától!!Ja és Neked is Kellemes Karácsonyt és sok bolhát (mert az szerencsét hoz mégha a saját jószágaidtól is kaptad el!!))
2010. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Ne haragudj, de Te hülye vagy, előző. Csak ennyit fűzök hozzá, nincs kedvem hosszasan leírni, miért.

Mindenki a maga szerencséjének a pogácsa XDDD

Boldog karit :)

2010. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az ilyenektől mint te még egy patkányt is többre tartok:) Veheted ezt is bóknak:)
2010. dec. 24. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!