Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » 155 cm,4 éves, rövid hátú,...

155 cm,4 éves, rövid hátú, még nem ellett kancára max. Mekkora magas mént lehet rakni?

Figyelt kérdés
Én magas vagyok és magas csikó kellene, de nemtudom, mennyit bír ki. Ő egy magyar sportló.
2010. dec. 25. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én mondtam, hogy papíros legyen a csődi.

Tudod kedves kételkedő, szeretem a lovakat, de sajnos a magyar lótenyésztés a béka segge alatt van, úgy ahogy a kutyatenyésztés is, mert a lovakat is agyba-főbe szaporítják, úgy mint a kutyákat, csak a lovak vágóba kerülnek és nem menhelyre! Nekem van egy származás nélküli sodrott lovam, nagyon is jó ló, de nem fedeztetném be se zug, se rendes csődörrel, mert a csikó így is 0-ás lenne.

Amúgy a félvér lovak is lovak, de meg lehet nézni hogy honnan kerül ki a legtöbb, aztán mennek a kupecekhez, akik leharcolják őket, nem beszélve a durva küllemi hibákról, betegségekről.

Ezért mondtam azt, ha valakinek már papíros lova van, akkor fajta által elfogadott papíros lovat ugrasson rá, és ne szaporítson nyakra-főre, mert azzal a tenyésztők munkáját és az adott fajtát is rontja.

2010. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
és milyen igaz!
2010. dec. 26. 17:23
 13/13 anonim ***** válasza:

Valóban, de valószinüleg nem fedeztet jókedvéből, vagy szüksége vana csikóra vagy csak szeretné, és ha már idáig jutott akor biztos el is tudja tartani. És amugy kedves kérdező, totálisan nem neked szült az elöbbi bejegyzésem..

Én lennék a kételkedő.:/:/

2010. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!