Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kecskéket meg lehet-e tanítani...

Kecskéket meg lehet-e tanítani néhány olyan egyszerűbb trükkre, amilyenre a lovakat vagy a kutyákat?

Figyelt kérdés
Pl. ágaskodás, kisebb akadály átugrása, körbefordulást, szlalom, hasonlók... :) Kíváncsi lennék rá, hogy ez lehetséges-e, mert hát a kecske sem egy buta jószág. :)
2010. dec. 30. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A kutyákhoz meg lovakhoz kár hasonlítani mert a kecske elég önfejű.
2010. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Platypus ***** válasza:
2010. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majdnem minden állatot meg lehet. én falusi vagyok egy tyúkot is megtanítottam olyanokra mint egy kutyát szoktak. csibe kora óta sokat foglalkoztam vele(velük de csak ez az egy lett ilyen) sajnos annyira nem félt egy idő után semmitől hogy egy róka áldozata lett...
2010. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akadálya nincs, tanulni képes. Pusztán a te felkészültségedtől, a befeketett időtől és energiától függ az eredmény.
2010. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a kutyámat és a kecskémet is tanítottam akadályugrásra. :)

Ha a Harry Potter-ben a baglyokat be lehetett tanítani...

2010. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. dec. 31. 08:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is kézzel neveltem fel egyszer egy kecskét, mivel elpusztult az anyja. Arra meg sem kellett tanítani, hogy kövessen, vagy válaszoljon a hangomra, amint meglátott nem mászott ki a s'ggemből :) Parancsokat nem tanítottam neki, nem éreztem szükségét, de annyi biztos, hogy szeretetre méltó ragaszkodó kis jószágok. Viszont makacsnak valóban makacs.
2010. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Klikkerrel nagyon sokmindent meg lehet nekik tanítani! Itt egy csomó videó: http://www.youtube.com/results?search_query=clicker+goat&aq=f
2011. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagyon jók! :)
2011. jan. 2. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!