Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A kutyákat vagy a macskákat...

A kutyákat vagy a macskákat szereted jobban? Miért? Neked mid van?

Figyelt kérdés
És milyen fajta? Küldj egy hasonló kutyáról/cicáról képet mint amilyen neked van :)
2011. jan. 2. 14:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Mindkettő van, (2 fekete keverék kutya és 2 házimacsek, egy cirmos és egy cirmos-fehér), mindegyiket szeretem, de inkább kutyapárti vagyok. Velük szerintem sokkal mélyebb kapcsolatot lehet kialakítani. A macskák önállóbbak, nem függenek annyira az embertől (mondjuk valaki pont ezért szereti őket). Azon felül a macsekokban azt nem szeretem, hogy mindenhova felugrálnak, leverik a cuccokat a polcokról, szekrény tetejéről, és nem igazán lehet nekik megtanítani, ha valamit nem szabad, hiába siccelem el őket 1000-szer, 1001-edszer is ugyanúgy meg fogják csinálni :D
2011. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Én inkább a cicákat szeretem, de a kutyákat is kedvelem.. A cicákban azt szeretem, hogy lehet őket dögönyözni, mert olyan hajlékony kis testük van, a kutyákat viszont nem tudom ölbe kapni ahogy kedvem tartja :D Meg a macskák bújósak, és bent a fotelben belefekszik az ölembe és tudom cirógatni, stb.

Nálunk a kutya nem jöhet be a lakásba, szóval ez nem lehetséges.. Viszont a kutyák még felnőtt korukban is játékosak, míg az én macskáim közül mind ellustult..

Egyébként én sajnos most kedden veszítettem el a cicámat, akit nagyon szerettem, és nagyon sajnálom, hiányzik. Perzsa-sziámi keverék volt, fekete és fehér, és a perzsa apukája szőrét örökölte :) Nagyon szép volt.

Egy kutyánk is van, németjuhász, de ő is már elég idős sajnos :S

2011. jan. 2. 18:11
 13/17 anonim válasza:
71%
En a kutyákat szeretem jobban.A macskák túl sokat nyávognak :P
2011. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mind kettőt ugyan úgy nagyon sok macskám volt most van 3 2db cirmos és egy fehér cirmos foltos!

És van egy Golden retriever és Labrador keverék kutyám!

Nem találtam hasonló képet róluk!

2011. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

A kutyákat nagyon szeretem, van is 2, egy Foxterrier és egy Golden Retriever.

A macskákat személy szerint utálom, és ez még gyenge kifejezés volt.

Házban szerintem eleve elképzelhetetlen, mert undorító, ahogy mindenre rámászik és hullatja a szőrét...

Ha meg kint tartod, napközben ki tud menni és belemegy minden kukába, stb.

A nyávogása is rettentően idegesítő, mintha szenvedne...

Gusztustalan állatok szerintem. Inkább tartanék patkányt, az még okos is.

2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
én a kutyákat mert hűségesek és önfeláldozóak,nincs emmien állatok amúgy
2011. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
semmien állatom*
2011. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!