Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy állat megérzi ha állapotos...

Viki233 kérdése:

Egy állat megérzi ha állapotos az ember?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván még nem voltál együtt állapotos nővel, akiben dúlnak a hormonok (tisztelet a kivételnek). Azt mindenki megérzi...
2011. jan. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nnnnem nem az:d csak lhete h terhes vagyok és anyósomnak van egy kutyája és eddig félt tőlem nem engedte h megsimizzem meg ilyenek. de mostanában mikor átmentem akkor teljesen megváltozott.simulékony, bújós. de lehet h csak azért mert van egy kölyke akit imádok és dögönyözöm állandóan amikor csak tehetem.
2011. jan. 30. 17:29
 3/10 A kérdező kommentje:
az az 1 hét nemtom h került bele a mondandómbaxD lehet h terhes vagyok(ezt akartam írnixD)
2011. jan. 30. 17:31
 4/10 anonim válasza:
Az állatok megérzik a változásokat de azért én inkább hinnék a terheségi tesztnek és a nőgyógyásznak.
2011. jan. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jó tudom, a teszt is megvolt és pozitív lett de nővérem mondta h nembiztos azt sem azért írtam h lehet.de tényleg olyan kis kedves lett velem a kutyus és örülök neki mert szerettem volna vele is úgymond "jóba lenni"
2011. jan. 30. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
A kutya egyértelműen. Magamon tapasztaltam, két gyermekem van, a kutya előbb tudott a terhességemről, mint én. A második babánál lettünk benne teljesen bizonyosak, az elsőnél csak furcsa volt, hogy ragaszkodóbb lett a kutyánk, meg a kertben-udvaron egyfolytában mellettem volt, mintha vigyázna rám. A második baba nem volt betervezve, becsúszott, de a kutyánk ugyanúgy kezdett testőrködni.
2011. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat::) akkor remélem holnap bíztató lesz a doki válasza:) drukkoljatok:)
2011. jan. 30. 17:52
 8/10 anonim válasza:

17:33 vagyok

Gratulálok a terhességhez:-) csak azért írtam, hogy végezz tesztet mert nem írtad, hogy már mennire komoly a terhesség dolog. nekem anyukám kutyusa akit tőllem kapott egy menhelyről amikor kb5-6 hónapos terhes lehettem amikor megváltozott. Folyton a nyomomban volt mint egy testőr, és ha leűltem vagy lefeküdtem folyton a hasamra vagy a combomra tette a fejét. Ha fürdőbe vagy a wc re mentem ott nyüszögött az ajtóbanamit addig nem csinált és ahogy megszűltem abbahagyta. A dologban az a meglepő, hohy a kutyus mai napig úgy védi a gyerekeimet mintha övéi lennének, pedig nem is lánykutyáról van szó hanem fiúról.

2011. jan. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)))) én is nagyon örülök:) lehet h hülyeség de már 18 éves korom óta akarok gyereket és most jött össze(23 vagyok).legalábbis úgy néz ki.
2011. jan. 30. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Jobban mondva a lovakra igaz. Nekem a kancám megváltozott mikor terhes lettem. Sokkal szívesebben jött oda hozzám a legelőn, sokkal bújósabb lett.
2011. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!