Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha egy állat sok vért veszítet...

Ha egy állat sok vért veszített akkor lehet neki ember vért adni? Vagy nekik a vércsoportuk egészen máshogy van? Van állat vérdás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. DNS-i szinten túlságosan különbözik. Ezért nem lehet pl. emberbe se beültetni semmilyen állati szervet.
2008. aug. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

NEM!

Még a saját fajából sem lehet minden állattól - pont úgy, mint az emberét.

Állati szerveket viszont be lehet ültetni emberbe: minél közelebbi rokonok, és minél jobban egyezik a testük nagysága, annál jobban. De így is sokkal durvább kilölődési reakciók vannak, mint emberi szerveknél.

2008. aug. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem lehet emberi vért mert abból csak baja lehet.

De azonos vércsoportú macskából már lehet.Ha van testvére vagy valamelyik szülőjétől megoldható.Láttam a TV-ben hogy külföldön kutyákon csinálták hogy az eggyik kutya sok vét veszített és egy donorkutyától vettek vért.

Szoval egy azonos vércsoportú macskától lehet csak.

2008. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

-A disznó az emberszabásúak után a legközelebbi rokonunk; nagyon hasonló a szerveinek a felépítése, mint a miénk, ezért lehet, hogy ezek az állatok még életet menthetnek. Persze még csak találgatnak, hogy vajon tényleg befogadná az emberi test a sertés szerveit.-

Csatlakozom az előttem szólókhoz: nem lehet adni.

2008. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
érdekes kérdés.ha adnál vért állatnak szerintem nem fogadná be a szervezete.
2010. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!