Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Aki allergiás az állatszőrre...

Aki allergiás az állatszőrre (kutya, macska. ) az a törpemalacra is allergiás? (Mert nekik más szőrük van)

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2011. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor arra is!
2011. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Le kell teszteltetni, az a biztos. Tényleg más allergének vannak egy törpemalacban, de aki hajlamos az allergiára, az lehet, hogy a malacra is reagálni fog. Meg az is lehet, hogy nem. Nem kell eleve lemondani a malactartásról, el kell menni allergológushoz és ott majd megnézik mi a helyzet.
2011. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is teszteld le!

Anyukám allergiás a patkányaim szőrére, de az egereimére nem, sőt, törpehörcsögöket tart... Szóval nem feltétlenül. :)

2011. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért a disznó nem olyan dús szőrzetű mint egy kutya vagy macska. Ha te vagy allergiás menj el egy tanyára, és legyél kicsit disznók között, ha előjön akkor az vagy, de még nem hallottam ilyet.
2011. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az allergiát nem a szőr váltja ki, hanem a nyálban lévő fehérje amit az állat a tisztálkodással visz a szőrére.

Nem tudom mennyire jellemző a malacra hogy nyalakodva tisztálkodik, de ha igen akkor meg van az esély az allergiára.

2011. febr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ.
2011. febr. 7. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!