Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állattól félsz?

Milyen állattól félsz?

Figyelt kérdés

eléggé irónikus. az előbb egy hasonló témájú kérdést olvasgattam, és pont a pókokról olvastam, és abban a pillanatban a monitor mögül kiszaladt egy... én meg mióta megnéztem az arachnofóbia c. filmet, azóta kicsit irtózom tőlük, szóval eléggé kellemetlen érzés volt, ahogy hirtelen reflex szerűen kipattantam a székből, és a testemet átjárta egy pillanatra a rettegés...


na ti milyen állatoktól, rovaroktól, bogaraktól féltek, és volt-e már kellemetlen találkozásotok velük :D


2011. febr. 19. 22:51
1 2
 1/20 anonim válasza:
Én nem félek semelyiktől, jó persze nem fognám meg a pókot de ha rajtam mászik egy akkor akkor nem ölöm meg hanem arrébb lököm. Nem értem, milrt félnek tőlük olyan sokat, néztél már meg közelről pókot? Némelyikre azt mondanám, gogy gyönyörű és emellett nagyon hasznosak :) ja és lány vagyok ha ciki ha nem XD
2011. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
(kóbor)kutyáktól, de nagyon...
2011. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
kutyáktól félek én is, van 1-2 nem normális a környéken...
2011. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

A patkányoktól.

Még kis koromban egyszer egy majorba mentünk a barátnőimmel, és ott voltak számomra hatalmasnak tűnő patkányok. Nem csináltak semmit velünk csak ott voltak, szörnyű látvány volt:S Nem sokra rá meg azt álmodtam, h óriás patkányok jönnek a szobámba míg alszom, és én az ablakhoz szaladok előlük, de jönnek felém, és akkor sírva ébredtem fel az ablak előtt guggolva :(

Azóta ha csak tvben látom is becsukom a szemem:S

2011. febr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A hangyától..

egyszer egy belemászott a fülembe..és azóta midnig félek,hogy ujra belém mászik..

tudom,hülye vagyok

de ez vasn:d

2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
pók,darázs és kb minden rovartól ami él és mozog xD
2011. febr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

minden ami megtud szúrni(allergia miatt)

és a békáktól.nagyon.ha látom , hogy előttem 3 méterre ugrik egyet, olyan sírógörcsöm lesz, hogy kézben kell onnan elvinni(gyerek koromban bátyám rám dobott egy varangyos békát)

2011. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Amikor kisgyerek voltam pánikszerűen féltem a darazsaktól, méhektől, és mindentől ami hasonlít rájuk. ha a közelembe jött sikítva rohantam messzire. De kinőttem, azóta nem félek semmilyen állattól. Legalábbis nem úgy, amit ahhoz a rettegéshez tudnék hasonlítani, amit akkor megéltem. Ezért nem is hívnám félelemnek, max viszolygásnak, vagy óvatosságnak.

Én nem igazán félek a pókoktól. Undorodom tőlük és nem fognám meg, de ez nem félelem. Amitől én inkább "félek" az az aranyhörcsög, a kisegér, és az ehhez hasonló kicsi méretű rágcsálók. De ott sem magától az állattól félek, meg is merem fogni, ha nagyon muszáj, de bennem van a félsz hogy meg fog harapni, mert van egy gyerekkori rossz élményem. Újabban a cukormókusoktól félek, de ez sem félelem igazán, csak rossz érzés, ahogy méreget, ahogy beméri a távolságot, amikor rám akar ugrani. Nem is attól félek, hogy megharap, mert nem jellemző rá, de azért emlékszem még arra, amikor bosszúból megcsípett, amiért nem akartam beengedni a pulcsim alá. De ez sem olyan igazi félelem.

2011. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
van az a pók, amelyiknek nagy, fekete, kerek potroha van, és olyan pukkanós hangot ad, ha agyoncsapom, na attól. Olyan ronda, és egyszer valahogy beették magukat a szobámba, én meg nem tudtam elképzelni, honnan jönnek. Aztán, amikor átrendeztük a szobát, felfordítottuk a szekrényt, és akkor láttuk, hogy annak az alján laktak, kiszaladt vagy 20, és volt még vagy 100 tojás. :S Gusztustalan volt. Amúgy a többi ízeltlábútól nem félek, max. megijedek, ha hirtelen hozzám közel bukkannak fel, de ettől a pukkanós póktól undorodom.
2011. febr. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én a méhektől,darazsaktól félek. Ja és a békáktól is félek,mert egyszer gyerekkoromban rámdobtak egyet.
2011. febr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!