Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiirtani a...

Hogyan lehet kiirtani a bolhákat az ágyból?

Figyelt kérdés
A macskámból egy-két bolha átugrált az ágyamba. Ezeket szeretném megtudni hogy hogyan lehet a leghatásosabb módon kiirtani.
2011. febr. 21. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Kutya, macska bolha nem esz embert. De ha úgy látod jónak, vegyél magadnak nyakörvet. Biztos elkerülnek a bolhák. Ha valami csíp, az szúnyog ( nyáron), vagy poloska, télen nyáron.
2011. febr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz első! Nálunk is hasonló a helyzet, vagy még rosszabb, mert két kutyánk is van, így jobban terjednek. Nyáron kezdődött az egész. A lakás, hála a macskámnak tele lett bolhával(én meg csípésekkel). Mikor mondtam a háziorvosunknak hülyének nézett, pedig ő is látta a csípéseket. Aztán elmeséltem a állatorvosnak is, és ő mondta, hogy ritka esetben, de tényleg csíphet embert is. Vettünk már bolhaírtó nyakörvet(Bobby-t), az kb. 1 hétig használt. Aztán a doki ajánlott egy sprayt (Insecticide 2000), ami nem volt olcsó, de júliustól egész most februárig használt, és mily furcsa nekem se voltak csípéseim egészen eddig, amikor megint megjelentek a bolhák. Sajnos elfogyott már a spray, de majd szerintem mi is veszünk újra, mert ha 8 hónapig használ, az már bőven jó! :)
2011. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megoldás: Freshnapfban lehet kapni egy szert Insectecide a neve. Kissé drága, de garantàltan élősködő mentes lesz a lakásod.
2011. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy az előttem lévő már leìrta . . . Na szóval tényleg jó.
2011. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már legelsőként leírtam, de nem olvastok. Természetesen az állatnak vegyél nyakörvet. Kb 4000.- ft/db. Tescoban olcsóbban lehet kapni, ugyanolyan hatóanyagút.
2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: A macskámnak már vettem nyakörvet. De most azzal van bajom hogy a házban vannak bolhák.

2011. febr. 25. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Csepuski, te nem írtàl semmi értelmeset, sem hasznosat. Te nem olvasol, az Insecticide szert sem javasoltad. A Tesco-s sz. .t meg el kell felejteni.
2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!